Neinvazivní metody omlazení: healthandbeauty.cz - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Neinvazivní metody omlazení: healthandbeauty.cz

Neinvazivní metody omlazení: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
plazmatický tok

NEINVAZIVNÍ METODY OMLAZENÍ

Hitem poslední doby se staly neinvazivní metody omlazení pleti, které mají hned několik výhod. Jsou rychlé, bezbolestné, a především okamžitě vidíte výsledek, který se v dalších měsících dále prohlubuje.

1. Plazmatický tok

Naprosto neinvazivní, přitom však velmi účinná metoda nejen k prevenci, ale i zmírnění již vzniklých projevů stárnutí. Lze aplikovat na jakoukoli tělesnou partii včetně očních víček, která vypne, a projasní oční okolí.

plazmatický tokJAK FUNGUJE: Přístroj vytváří 4. typ skupenství – PLAZMU. Ta proniká do hloubky pokožky, kde ze škodlivých volných radikálů, které jsou zodpovědné za stárnutí, vytváří životadárný kyslík. Ošetření stimuluje tvorbu nových buněk v hloubce pokožky a spouští reparační pochody, které vedou k:

  • omlazení
  • projasnění
  • vypnutí kůže
  • redukci vrásek i pigmentových skvrn
  • sjednocení tónu pleti

Doporučený počet ošetření: 
3 až 4 ošetření s rozestupem 1 až 2 týdnů

1 999 Kč za oblast očí, 4 000 Kč obličej, krk, dekolt / ruce

 

2. Plazmaterapie Tray Life

Velmi oblíbená metoda omlazení, při které se do pokožky aplikuje vlastní plazma klienta, která je součástí krve. Obsahuje velké množství cenných látek, které přirozeně regenerují a revitalizují pokožku.

JAK FUNGUJE: Metoda Tray Life spočívá v přidání aktivátoru, který z krevních buněk dokáže cenné látky uvolnit v maximální možné míře. Při pokročilejších známkách stárnutí je možno k plazmě přidat i kyselinu hyaluronovou k zesílení hydratačního a liftingového efektu.

Doporučený počet ošetření:  
1x za 6 až 12 měsíců

2 999 Kč za obličej, krk, dekolt nebo ruce

 

3. Mezonitě

Velmi žádaná metoda s výrazným liftingovým a zpevňujícím efektem, vhodná pro všechny, které trápí povoluJící nebo již povadlá kůže a počínající hlubší vrásky v obličeji, na krku, v dekoltu či na hřbetech rukou.

JAK FUNGUJE: Mezonitě v první fázi pokožku zpevní a následně stimulací novotvorby kolagenu i vyplní. Kontury obličeje se zvýrazní, pokožka se vypne a zesílí. Dochází také k vyhlazení kožního reliéfu, vymizení rozšířených pórů či zmírnění jizev, např. po akné.

Doporučený počet ošetření: efekt vydrží v průměru 24 měsíců

Od 23 000 Kč za lifting obličeje

výplň radiesse

 

4. Výplň Radiesse

Mimořádně účinná metoda ke zpevnění i silně povolené a povadlé kůže obličeje, krku, dekoltu a rukou.

JAK FUNGUJE: Injekční technikou se v kůži biologicky a naprosto přirozeně stimuluje vytvoření husté a pevné sítě kolagenních vláken, která jako biologická výztuž pokožku drží a zpevňují. Stimulace kolagenu je mimořádně vysoká, takže výsledný efekt lze přirovnat k faceliftingu bez skalpelu.

Doporučený počet ošetření: jednorázové ošetření, efekt vydrží v průměru 36 měsíců

Od 11 990 Kč za obličej, krk, dekolt nebo ruce

 

5. Vanquish

vanquishNejžádanější světový hit v hubnutí bez diet a cvičení. V kontrolovaných klinických studiích byl světovými vědci potvrzen až 60% úbytek tukové tkáně. Prokázáno bylo také úplné rozbití a následné znovuvytvoření nových kolagenních a elastinových vláken, kterÁ zpevní a vyhladí ošetřovanou partii.

JAK FUNGUJE: Ošetření probíhá vleže za dozoru odborníka. Hubnutí nastartuje termická reakce v tuku. Prokazatelné zničení (apoptóza) tukových buněk vede k rychlému úbytku tukové tkáně a zpevnění ošetřené partie. Jde o bezpečné ošetření, přístroj nepřichází do kontaktu s kůží. Je nutné před ošetřením i po něm dodržovat pitný režim, aby byl uvolněný tuk co nejefektivněji vyveden z organizmu.

Doporučený počet ošetření: 
cca 4 ošetření v rozmezí 2 měsíců

9 990 Kč za ošetření, 21 990 Kč za 4 ošetření

Klinika estetické medicíny DERMACENTRUMplus: Praha 6 –Dejvice, Jugoslávských partyzánů 15; 
Frýdek-Místek, T. G. Masaryka 602; tel.: +420 603 832 983, info@dermacentruplus.cz, www.dermacentrumplus.cz

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články