Omlazení pleti během 2 měsíců - Šárka: healthandbeauty.cz - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Omlazení pleti během 2 měsíců – Šárka: healthandbeauty.cz

Omlazení pleti během 2 měsíců – Šárka: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
omlazeni pleti

OMLAZENÍ PLETI BĚHEM 2 MĚSÍCŮ – ŠÁRKA

Se zákrokem jsem velice spokojená. Hned na začátku mi bylo přesně vysvětleno, jaké zákroky podstoupím a jak po nich budu vypadat, případně jaká by mohla být omezení. Kromě výborně odvedené práce vidím velkou výhodu i v perfektně připravené domácí pozákrokové péči, která ještě zvyšuje celkový efekt ošetření.

Průběh proměny

Na začátku odborníci klientce nejprve důkladně očistili pleť. Poté jí do speciálního setu odebrali malé množství krve a znecitlivěli pokožku celého obličeje. Pomocí centrifugy oddělili krevní plazmu, bohatou na proteiny a krevní destičky s velkým množstvím růstových faktorů, které pak společně s kyselinou hyaluronovou aplikovali do celé plochy obličeje. Tím došlo přirozenou cestou k revitalizaci a regeneraci pleti. Zhruba za 10 dní potom ještě do oblasti čela aplikovali botulotoxin, který pomohl vyhladit vrásky, a do nosoretních rýh a marionetek pomocí kanyly výplň na bázi kyseliny hyaluronové, která pomohla zpevnit kontury obličeje.

omlazeni pleti omlazeni pleti omlazení pleti

1. Ošetření plazmou – plazmalifting

Na celý obličej se aplikovala vlastní krevní plazma (Regenplazma) v kombinaci s kyselinou hyaluronovou, která podpořila vypnutí, revitalizaci a regeneraci pleti.

Celková cena: 8 900 Kč

2. Aplikace botulotoxinu

Do oblasti čela se aplikoval botulotoxin typu A, který zde pomohl redukovat vrásky.

Celková cena: 4 500 Kč

3. Modelace kyselinou hyaluronovou

Do nosoretních rýh a marionetek se pomocí kanyly aplikovala výplň na bázi kyseliny hyaluronové, která pomohla oblast vypnout, a omladit tak celkový vzhled.

Celková cena: 15 000 Kč

4. Pozákroková péče

V rámci domácí péče užívala klientka na celou pokožku obličeje speciální CBN péči v ampulkách a krém, oboje na bázi aktivních rostlinných zárodečných buněk.

Cena: 14 000 Kč

proměna omlazení pleti

Názor klientky

„Se zákrokem jsem velice spokojená. Hned na začátku mi bylo přesně vysvětleno, jaké zákroky podstoupím a jak po nich budu vypadat, případně jaká by mohla být omezení. Nyní můžu říct, že mě žádný ze zákroků v ničem nijak neomezoval a výsledek je den ode dne lepší. Kromě výborně odvedené práce vidím velkou výhodu i v perfektně připravené domácí pozákrokové péči, která ještě zvyšuje celkový efekt ošetření.“

Názor odborníka

MUDr. Petra Samková, dermatoložka kliniky Petra Clinic health, s. r. o.

Stav před zákrokem
„Pleť klientky byla před zákrokem velmi suchá, povadlá a domácí péče pro výživu pokožky značně nedostačovala. Na pohled byly viditelné vrásky a rýhy na čele a v okolí úst, které se již lámaly, a klientce zbytečně přidávaly několik let.“

Stav po zákroku
„Po zákroku, který byl mírně invazivní, se stav pleti a celkový vzhled obličeje ihned viditelně zlepšily. Regenplazma výrazně pozdvihla kontury obličeje a spodní čelisti a růstové faktory v ní obsažené perfektně obnovily pevnost pokožky. Kyselina hyaluronová zadržuje v pleti vláhu a nedovolila zlomení pokožky ani ve spánku. Na domácí použití dostala klientka speciální koktejl vitaminů, který se aplikoval přímo na pokožku a který ještě více podpořil její vláčnost a pružnost a snížil sklon k lámání.“

Kontakt:
Petra Clinic health, s. r. o., Vodičkova 39, Praha 1;
Spa Resort Sanssouci, U Imperiálu 198; Hotel Humboldt, Zahradní 27, Karlovy Vary, tel.: 603 551 166; www.petraclinic.cz

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články