Proměna - skalpel či neinvazivní metody? - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Proměna – skalpel či neinvazivní metody?

Proměna – skalpel či neinvazivní metody?

autor: Redakce
před a po proměny

PROMĚNA – SKALPEL ČI NEINVAZIVNÍ METODY?

Díky kombinaci metod, které paní doktorka zvolila, a kvalitního materiálu teď vypadá obličej skvěle. Žádný zákrok nebolel, jen aplikaci výplní doporučuji s anestezií.

Průběh proměny

K doladění vzhledu po chirurgickém zákroku je neinvazivní medicína tím správným řešením. V oblasti samotné neinvazivní estetické medicíny je pak zřejmé, že se vyplatí kombinovat materiály i procedury. Ošetřením frakčním laserem a aplikací botulotoxinu se okolí očí pomocí plazmatického toku omladilo a projasnilo. Modelka měla obavy, aby po ošetření neměla „těžký a velký obličej“. Tomu se podařilo zabránit kombinací výplně Amalin v oblasti tváří a nezatěžující metody Radiesse v dolní třetině obličeje. Výsledkem je uvolněný a spokojený vzhled. Hydratace a revitalizace pleti byla pak jen přirozeným vedlejším produktem. Efekt se bude ještě dále prohlubovat.

před a po proměny

před a po proměny

1. Ošetření pleti frakčním laserem

Přineslo projasnění a zhutnění matné a tenké pokožky, vybělení většiny pigmentových skvrn a odstranění jemných vrásek typických pro ochabující pleť. Celková cena: 9 990 Kč

2. Aplikace botulotoxinu

Aplikace do čela a k obočí zvedla a vytvarovala lehce asymetrické, málo klenuté  obočí, a dala tak základ k dalšímu omlazení v oblasti očí.
Celková cena: 5 000 Kč

3. Plazmatický tok

Přístroj DETON X dokončil a revitalizoval oblast očí. Pokožka očních víček a kůže očního okolí se ještě více vypnuly a projasnily, vymizely jemné vrásky.
Celková cena: 6 000 Kč

4. 3D modelace obličeje

Pomocí výplní AMALIAN (4 ml) na bázi kyseliny hyaluronové se vymodeloval a opticky zmenšil nos, zvedly a vyplnily tváře, zpevnila a vymodelovala brada, zvýraznily rty a zvedly ústní koutky.
Celková cena: 6 000 Kč / 1 ml

5. Radiesse

Moderní technologie s mimořádnou schopností stimulovat novou tvorbu kolagenu vyřešila povolenou kůži v dolní třetině obličeje a zjemnila ostrý úhel dolní čelisti. Použity 3 ml.
Cena: 9 000 Kč / 1,5 ml

Názor odborníka

MUDr. Dagmar Větěchová, vedoucí lékařka Kliniky estetické medicíny Dermacentrumplus

„Přestože chirurgický zákrok, který klientka dříve podstoupila, vypnul povolenou kůži v obličeji a také horní i dolní víčka, přetrvával unavený vzhled, ochabující, matná a ztenčená pokožka, zapadlé oči s jemnými vráskami na víčkách i v okolí, zřetelné disproporce patrné v asymetrii nosu, ustupující bradě a ostrém úhlu dolní čelisti, asymetrie rtů, pokleslé ústní koutky a povolená kůže v dolní třetině obličeje. Kombinace použitých metod problémy odstranila a obličej nabyl vitálního, mladistvého vzhledu.“

Názor klientky

„Před dvěma lety jsem podstoupila facelift  a blefaroplastiku. V oblasti brady, úst a očí se vrásky ale na rozdíl od tváří tolik nevyhladily. Díky kombinaci metod, které paní doktorka zvolila, a kvalitního materiálu teď vypadá obličej skvěle. Žádný zákrok nebolel, jen aplikaci výplní doporučuji s anestezií.“

Kontakt: Klinika estetické medicíny DERMACENTRUMplus: Jugosl. partyzánů 15, Praha 6; www.dermacentrumplus.cz

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články