Nescens aneb jak zastavit čas - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Nescens aneb jak zastavit čas

Nescens aneb jak zastavit čas

autor: Redakce

Ve Švýcarsku vědí nejlíp, jak vyrobit hodinky. Proto prý znají také způsob, jak zastavit čas.

 

Moderní kosmeceutika

Nescens se vyslovuje stejně jako „naissance“, francouzský výraz pro zrození. Málokterý název by byl pro škálu kosmeceutických produktů s inovativními aktivními ingrediencemi, zacílenými na mechanismy spojené s vznikem viditelných známek stárnutí, vhodnější. Složky i koncentrace krémů jsou výsledkem dlouhého vývoje a jsou podložené farmakologickými expertýzami.

Doktor Proust

Profesor Jacques Proust je klíčovou osobností Nescens. Internista a geriatr působil v Paříži a poté se přesunul do Ameriky, kde rozvinul svou vědeckou kariéru. Nejprve pracoval v Gerontology Research Center v Baltimoru, později na Univerzitě Johna Hopkinse.
Po dvanáctiletém výzkumu stárnutí se vrátil do Evropy. Na ženevské univerzitě založil a vedl výzkumnou laboratoř pro biologii stárnutí. V roce 1998 založil na Genolier Clinic ve Švýcarsku Centrum pro prevenci stárnutí. To mu umožnilo dostat poznatky nabyté dlouholetými studiemi až k pacientům. Zaměřil se hlavně na rozvíjení léčebných metod, které by pomohly zpomalit stárnutí lidského těla, a obzvláště jeho nejexponovanějšího orgánu: pokožky. A tady se poprvé začala odvíjet historie bílých flakonů s modrým logem.

Účinné látky

Formule pro oblast očních kontur obsahuje L-fukózu, molekulu přirozeně se vyskytující v těle. Tato látka je známá svými omlazujícími a protizánětlivými účinky, zlepšuje elasticitu pleti a podporuje syntézu kolagenu a elastinu.  Lactobionic kyselina funguje jako exfoliant a zvlhčovač, lykopen neutralizuje volné radikály a chrání pleť před UVB zářením. Silným bojovníkem proti vráskám je retinyl palmitát, má totiž schopnost urychlovat proces buněčné regenerace a tím zlepšovat texturu a pevnost pleti.

Musíte mít?

Produktů Nescens je celkem osm: Čisticí gel, základní denní a noční krém, oční krém, krém na ruce, exfoliant, regenerační maska a přípravek na pigmentové skvrny.
Pro představu: Základní noční krém, Cellular Activation and Regeneration Formula, stojí 220 eur. Podporuje exfoliaci a regeneraci epidermálních buněk a preventivně působí proti jejich stárnutí. Napomáhá buněčnému dělení, čímž dochází k rychlejšímu vyhlazování pleti, zvyšuje aktivitu přirozených hydratačních procesů, zesvětluje pigmentace. Nescens lze koupit buď v síti privátních klinik Genolier Swiss Medical Network nebo přes e-shop www.genolier-labs-shop.com.

Související články