Tajemství pleti bez vrásek - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Tajemství pleti bez vrásek

Tajemství pleti bez vrásek

autor: Redakce

Dosáhněte dokonalé pleti bez jehel a operací je ukryto v přírodním 100% čistém nízkomolekulárním séru kyseliny hyaluronové.

Na českém trhu se letos na jaře objevila unikátní tuzemská kosmetika, jejíž omlazující účinky na pleť jsou, mírně řečeno, velmi zajímavé. Vychází přitom z poznaných účinků přirozené regenerace pokožky založených na přírodní bázi. Autorem je přední český estetický chirurg MUDr. Michael Entner. Preparáty kosmetické řady Dr. ENTNER jsou výsledkem jeho více než dvacetiletého výzkumu a testování v praxi. Jejich základem je vysoce koncentrovaná nízkomolekulární kyselina hyaluronová (HA).

Kyselina hyaluronová je v boji proti vráskám v poslední době tématem číslo jedna. Čím zaujala vás?

Tvrdím, a praxe mne v tom utvrzuje, že kyselina hyaluronová je jednou z nejlepších látek pro pleť, jaká existuje. Její schopnost vázat vodu až do 4000 násobku vlastní váhy, je v přírodě zcela výjimečná. Pomáhá nám zachovat vysokou úroveň hydratace pokožky a zvyšuje tonus pleti. S přibývajícím věkem její množství v těle ubývá a pleť se stává sušší, křehčí a začínají se objevovat první vrásky. Obnovit hydrataci pleti je přitom možné nanášením vysoce koncentrovaného séra nízkomolekulární kyseliny hyaluronové. Musím ale zdůraznit, že pokud mají být účinky opravdu stoprocentní, je nejlepší její aplikace na povrch kůže v tekuté formě a ve vysoké koncentraci.

S projevy stárnutí pleti si tedy umí vaše výrobky poradit?

Reakce od žen, které je vyzkoušely, jsou velmi pozitivní. Základem každého přípravku je vysoce koncentrovaná, nízkomolekulární HA. Používáme maximální možnou koncentraci a co nejnižší molekulovou váhu kyseliny. Drtivá většina kosmetických firem používá kyselinu hyaluronovou pouze v desetinách či setinách procenta. V České republice jsme pak jediní, kteří mají s takto vysoce koncentrovanou HA ucelenou kosmetickou řadu.

Jsou vaše přípravky určené pro všechny druhy pleti?

Samozřejmě. Všech třináct našich přípravků je bez parabenů, bez parfémů a jsou dermatologicky testovány. Obsahují řadu dalších vysoce účinných látek jako je například skvalen, koenzym Q10, prekurzory růstového hormonu či omlazující peptidy, které působí blahodárně na pleť. Jen pro zajímavost, v našich kosmetických přípravcích se používá například i výtažek z nedávno objevených pro pleť velmi účinných bakterii, které pochází z ostrova svatého Jiří v Antarktidě nebo výtažek z medvědice lékařské, jež roste za polárním kruhem.

Kde se můžeme s kosmetikou Dr. Entner seznámit nebo nechat ošetřit?

Po celé republice spolupracujeme s prestižními a kvalitními kosmetickými salony, kde je možné se s kosmetikou jak seznámit, tak se jí nechat ošetřit, případně si ji zakoupit. Všechny podrobné informace najdou zájemkyně i zájemci na webových stránkách www.drentner.cz. Říkám zájemci, protože sérum kyseliny hyaluronové mohou používat i muži, jejichž pleť prochází podobným procesem stárnutí jako u žen!

HGF omlazující sérum

Unikátní „omlazující“ sérum s tetrapeptidem 2 podporuje regeneraci pokožky. HGF omlazující sérum obsahuje aktivní acetyl tetrapeptid-2, peptid odvozený z růstového hormonu (hormon mládí). Tato vysoce účinná látka napomáhá zlepšovat přirozený vzhled ve vyšším věku. Sérum posiluje imunitní systém a podporuje regeneraci pokožky. Acetyl tetrapeptid-2 představuje moderní aktivní přístup v boji proti stárnutí kůže. Sérum je bohaté na extrakt mořských řas a kyseliny hyaluronové. Pro všechny typy pleti.

• Hydratuje pokožku
• Regeneruje epidermální tkáně
• Napomáhá imunitnímu systému kůže
Cena: 3496 Kč / 30 ml

Podrobnosti o všech výrobcích a e-shop naleznete na stránce www.drentner.cz.

Související články