Pro nádherně sjednocenou porcelánovou pokožku! - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Pro nádherně sjednocenou porcelánovou pokožku!

Pro nádherně sjednocenou porcelánovou pokožku!

autor: Redakce

Znáte způsob, jak docílit porcelánové pokožky? My Vám přinášíme pár tipů, se kterými to jde.

 

Profine Phyris

Laboratořím Phyris se podařilo zkombinovat nejnovější aktivní složky a inteligentní účinnou koncepci: Active White Complex. Jak funguje? Ve spojení s vitaminem C zajišťuje tvorbu co nejmenšího množství kožního pigmentu melaninu, ten se rovnoměrně rozloží ve spodních vrstvách kůže a tím se tak zabrání jeho ukládání ve svrchních vrstvách pleti. Vitamín C přitom pokožku zesvětlí.

Potíže s pigmentem jsou prvními příznaky stárnutí kůže. Čím je pokožka rovnoměrnější, tím mladší vyhlíží. Proto je důležité předcházet změnám její barvy a hyperpigmentaci. Rovnoměrně zbarvená pleť s jemnými póry a bez hyperpigmentace je celosvětovým ideálem.

ANTI PIGMENT Total Control

Bělící pleťový krém, jenž pomáhá bojovat proti pigmentovým skvrnám. Odhalí ložiska tmavého melaninu a zredukuje je aniž by zesvětlil i okolní pokožku. Naprosto inteligentní! Vhodný pro pleť se sezónními pigmentovými skvrnami nebo v rozsahu tmavých skvrn menších než 30 % plochy pleti.

WHITENING Triple Effect

Pleťový krém s rozjasňujícím, nemastným složením dokáže zabránit tomu, aby se melanin dostal dále do kůže a brání jeho vstřebávání a ukládání. Při pravidelném používání účinně rozjasňuje, napomáhá odstraňování potíží s pigmentem a nepravidelností kůže, protože začne pracovat už tehdy, když se melanin teprve tvoří. Je vhodný pro pleť s vysokým procentem hyperpigmentace a pro žádoucí zesvětlení tónu pleti o 2 – 3 stupně.

REFINING Aha Depot

24-hodinový pleťový krém vhodný pro zralou pleť nebo pro pleť s rozšířenými póry ve vyšším věku. Přípravek odstraňuje zrohovatělou vrstvu, čímž zjemňuje pleť, obnovuje její vyrovnaný povrch a stimuluje tvorbu nových buněk.

Doporučené ceny: 1070 Kč / 50 ml (REFINING), 1245 Kč / 50 ml (WHITENING a ANTI PIGMENT)

Řada s Active White complexem

Active White Complex – Aktivní bělicí složení. To je název kouzelného zaklínadla, které je součástí nové řady Profine. S Profine se i stárnoucí pokožka může změnit na rovnoměrnou, jemnější a znovu získá zářivý odlesk. Přesně taková je pleť současných ikon krásy, jakými jsou Madonna, Gwyneth Paltrow či Nicole Kidman. Touha po rovnoměrně zbarvené bezchybné pokožce není jen prchavá módní novinka, naopak. Je stará téměř jako lidstvo samotné. Sněhobílá pokožka navíc prospívá zdraví, protože čím méně je tělo vystavováno slunci, tím pomaleji kůže stárne. A pak je jednodušší se účinně vyvarovat vrásek a stařeckých pigmentových skvrn. Díky novým poznatkům, nejmodernějším technologiím a ohromným inovacím se naštěstí touha po porcelánové pleti stává stále snadněji splnitelnou.

Více informací o produktech PHYRIS najdete na webové stránce www.almaf.cz

Související články