Jak se efektivně zbavit vrásek v dekolt - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Jak se efektivně zbavit vrásek v dekolt

Jak se efektivně zbavit vrásek v dekolt

autor: Redakce

Jemné vrásky lze zmírnit za pomoci mezoterapie, laserů či fotorejuvenace. Většinou je ale nelze zcela eliminovat. Mudr. Věra Terzijská teď přichází s novou metodou „V“ aplikace.

 

„V“ aplikace

Jde o novou metodu aplikace materiálů na bázi stabilizované kyseliny hyaluronové v oblasti krku a dekoltu pomocí mikrokanyl do střední vrstvy dermis. Efekt ošetření vydrží v případě aplikace skutečně stabilizované kyseliny hyaluronové až jeden rok při jednom ošetření. U zvláště jemné kůže se doporučuje aplikace speciálního přípravku Restylane Vital Light. Tento typ ošetření nelze zaměňovat s mezoterapií, kdy je potřeba několika opakování s plošnou aplikací mnoha jemnými vpichy ultratenkými jehličkami do svrchní vrstvy kůže.

Průběh ošetření:

U aplikace kanylou je zapotřebí jen minimum vpichů, místo vpichu je předem ošetřeno anestetikem. Po aplikaci se může objevit malá modřinka, která během pár dnů zmizí. „V“ aplikace nejen hydratuje kůži, ale také podněcuje novotvorbu kolagenu, fibrotizaci, kůže se celkově omlazuje a jemné až střední vrásky mizejí. Aplikací stabilizované kyseliny hyaluronové dosáhneme vypnutí a zpevnění pokožky.

MUDr. Věra Terzijská:

„K aplikaci kyseliny hyaluronové používám speciální mikrokanyly Pix’L. Výsledky jsou vynikající a práce s kanylami je jednoduchá. K hloubkové hydrataci kůže používám Restylane Vital a Restylane Vital Light. Jejich kombinací dosahuji v zónách dekoltu a krku vynikajících výsledků.“

Restylane Skinboosters:

Žhavým trendem v ošetření jemné kůže v oblasti krku a dekoltu je aplikace produktů Restylane Skinboosters v rámci konceptu Hydrobalance společnosti Q-Med. Jedná se o hloubkovou hydrataci kůže stabilizovanou kyselinou hyaluronovou v jemných mikropartikulách, které dlouhodobě stabilizují potřebnou vodu ve strukturách kůže. Restylane Skinboosters (Restylane Vital a Restylane Vital Light) obnoví hydrataci pleti „zevnitř”, zlepší její strukturu, pevnost, pružnost a celkově pleť rozjasní.

Více na www.restylane.com, www.aesthe-med.cz
Hloubkovou hydrataci provádějí renomovaná pracoviště a kliniky, používající produkty Restylane v korektivní dermatologii.

Související články