Omlazení pleti během 4 měsíců - Kateřina: healthandbeauty.cz - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Omlazení pleti během 4 měsíců – Kateřina: healthandbeauty.cz

Omlazení pleti během 4 měsíců – Kateřina: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
Omlazení pleti během 4 měsíců

OMLAZENÍ PLETI BĚHEM 4 MĚSÍCŮ

Jedinečná proměna, která klientku Kateřinu vrátila o několik let zpět. Zákroky, které klientka podstoupila: aplikace botulotoxinu, aplikace výplní, aplikace mezonití.

Omlazení pleti během 4 měsícůPrvní návštěva

Při první návštěvě byly paní Kateřině aplikovány do obličeje výplně na bázi kyseliny hyaluronové, a to pod oči – mikrojehličkováním, do nasolabiálních rýh, ke korekci propadlých tváří a do povadlých kontur lícních kostí a dolní čelisti. Mikrojehličkování je elegantní a vysoce účinná metoda povzbuzující syntézu kolagenu, čímž napomáhá obnovit zdravý a mladistvý vzhled pokožky. Je vhodná pro všechny typy pleti a používá se i na léčbu velmi křehké pokožky v okolí očí a na krku. Modelace tváří pomocí výplní na bázi kyseliny hyaluronové patří mezi nejčastější ošetření, která navracejí pokožce svěžest a mladistvý vzhled.

Druhá návštěva

Při druhé návštěvě byla paní Kateřině ambulantně provedena blefaroplastika horních víček. Odstranily se tak esteticky nevzhledné přebytky tkáně. Vznik pytlovitých převisů horních víček bývá často způsoben jednak kožním nadbytkem způsobeným stárnutím a ztrátou elasticity kůže, a jednak protlačováním tukové tkáně skrze snopce kruhového očního svalu. Oči tak zbytečně získávají unavený a přepadlý vzhled. Po operaci jsou u klientky víčka hladká a při otevřených očích už jí nevzniká nevzhledné nařasení kůže horních víček. Pohled se výrazně projasnil.

Třetí návštěva

Dále byly klientce aplikovány mezonitě. Jde o biovlákna (nitě), určená k redukci vrásek a k liftingu obličeje. Jsou fixována v tkáni a poskytují jí žádanou podporu. Upravované partie se vypnou a vyhladí. Nitě mají také rejuvenační efekt, aktivují přirozenou obnovu pokožky a zpomalují proces stárnutí. Dají se použít i k liftingu dalších partií těla. Klientce jsme zavedli do obličeje 14 zubatých mezonití Dream Up a 20 nití Tornado lift.

Aplikace botulotoxinuČtvrtá návštěva

Během posledního ošetření jsme paní Kateřině do nasolabiálních vrásek doplnili další výplně na bázi kyseliny hyaluronové Revanesse Ultra 2×1 ml, do čela a k vějířkům vně očí jsme aplikovali botulotoxin. Pro výraznější zpevnění obličeje a kontur jsme aplikovali další mezonitě, celkem 40 ks Tornado lift. 
Kadeřnice poté ještě doladila barvu a sestřih vlasů, vizážistka domodelovala obočí a aplikovala make–up.

Názor odborníka „Kvůli celkové povadlosti obličeje a  hlubokým vráskám jsme jednotlivá ošetření mezonitěmi, kyselinou hyaluronovou a botulotoxinem rozplánovali do 4 etap, které jsme postupně realizovali vždy přibližně s měsíčním odstupem. Všechny zákroky jsme prováděli výhradně o víkendu, aby se klientka mohla vrátit hned v pondělí do práce,“ vysvětluje MUDr. Milena Vojtíšková.  

Zákroky:

1. Aplikace botulotoxinu
Vrásky na čele a vrásky kolem očí byly redukovány pomocí botulotoxinu.
Celková cena: 5 000 Kč

2. Aplikace výplní
Pod oči, do nasolabiálních rýh, v oblasti tváří a do povadlých kontur lícních kostí a dolní čelisti se použily výplňové materiály Revanesse a ReDexis.
Celková cena: 36 000 Kč

3. Aplikace mezonití
Klientce bylo zavedeno celkem 14 zubatých mezonití Dream Up a 20 nití Tornado lift na podporu povadlé tváře.   
Celková cena: 19 000 Kč

Kontakt: MUDr. Milena Vojtíšková, Aurum Aesthetic Clinic, Zborovská 56, Praha 5, tel.: 725 966 946 , www.aurumaesthetic.cz

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články