Omlazení pleti během 3 měsíců
Domů » Omlazení pleti během 3 měsíců

Omlazení pleti během 3 měsíců

autor: Redakce
omlazení pleti

Jedinečná proměna, která klientku Nicole vrátila o několik let zpět: Proměna pleti mě ovlivnila nejenom fyzicky, ale dodala mi i patřičné sebevědomí. Těší mě pohled do zrcadla a s výsledkem jsem maximálně spokojená.

Omlazení pleti během 3 měsícůNicole I skutečný věk: 50 – Po proměně vypadá na: 45

Průběh proměny
Prvním zákrokem byla operace horních očních víček, po níž následovalo zavedení 3D nití, které mají liftující efekt pro povadlou tvář i kontury obličeje a současně vytvářejí v pokožce zpevňující kolagenovou „kostru“. Kanylová modelace pomocí výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové navrátila obličeji i rtům objem. Pro hloubkovou hydrataci a zlepšení kvality pleti jsem na závěr zvolila metodu Restylane SkinboostersTM. Obličej je po ošetřeních viditelně omlazený, pleť pevnější, poddajnější a pružnější. Tvář působí přirozeným dojmem. Nezanedbatelným efektem je i zlepšení psychické kondice klientky a pozvednutí sebevědomí.

Metody

1. Operace horních očních víček

Odstranila se nadbytečná kůže a tukové váčky, čímž se omladil a rozjasnil výraz v okolí očí. Provádí se ambulantně a s lokálním znecitlivěním.

2. Aplikace 3D nití a  výplní

Pomocí kanyly se doplňoval objem tváří a brady (2 ml Restylane Perlane). Na zpevnění kontur obličeje a pozdvižení tváří se použily liftující kanylové 3D nitě.

Operace horních očních víček

3. Modelace a aplikace botulotoxinu

Došlo k doplnění objemu horního i dolního rtu a pozdvižení pokleslých koutků (1 ml Emervel Lips). Do čela a kolem očí se aplikoval botulotoxin Dysport.

4. Kompletní vitalizace

Kanylovou technikou se aplikovaly dvě ampule Restylane SkinboostersTM Vital , které pomohly revitalizovat, hydratovat a zlepšit strukturu pokožky.

„Nikdy dříve jsem nevyzkoušela žádné zákroky ani nenavštívila estetického dermatologa. Přesto musím říct, že jsem všechny procedury i plastiku očí snášela dobře. Byly bezbolestné a rekonvalescence téměř nulová. Proměna mě ovlivnila nejenom fyzicky, ale dodala mi i patřičné sebevědomí. Těší mě pohled do zrcadla a s výsledkem jsem maximálně spokojená. Paní doktorce i jejímu kolektivu za vše moc děkuji.“

Aplikace botulotoxinuNázor odborníka
MUDr. Věra Terzijská Primářka Korektivně dermatologické kliniky VeraMedica

STAV PŘED ZÁKROKEM
„Klientka měla ochablou kůži celého obličeje, propadlé tváře bez objemu, převislá oční víčka a lehkou ptózu celého obličeje.  Rty ztrácely svou barvu i objem a koutky byly pokleslé. Sušší pleť byla bez lesku a s jemnými vráskami. To vše jsme se pokusili během 3 měsíců napravit a zlepšit kvalitu pleti.“ 

STAV PO ZÁKROKU
„Plastika horních víček rozjasnila pohled, obličej vypadá mladší, svěžejší a tvář ztratila unavený výraz. Restylane SkinboostersTM dodal pleti vitalitu a zanechal pokožku jemnou, s krásným leskem. Aplikace liftujících 3D nití pozvedla povadlé tváře a upravila nevýrazné kontury obličeje. Modelace pomohla vyplnit propadlé tváře a dodala jim ztracený objem. Zákroky, které jsme provedli, dokážou vylepšit vzhled velmi výrazně, relativně rychle. Je zřejmé, že výborných výsledků lze dosáhnout kombinací více metod.“

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články