Dokonalý make-up - oči daleko od sebe: healthandbeauty.cz - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Dokonalý make-up – oči daleko od sebe: healthandbeauty.cz

Dokonalý make-up – oči daleko od sebe: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
Jak se nalíči - oči daleko od sebe

DOKONALÝ MAKE-UP – OČI DALEKO OD SEBE

Pro oči posazené daleko od sebe je velmi důležité správné stínování. Obvykle jim sluší tmavá i ve vnitřní části, což je ale potřeba nacvičit. Snažíme se je přiblížit zejména tak, že tmavý stín aplikujeme do vnitřního koutku a nebojíme se ani linky po celé délce víčka.

Jak se nalíči - oči daleko od sebe1. Začínáme světlým, perleťovým či třpytivým očním stínem, který naneseme k obočí a tím oko rozjasníme.

2. Základní světlejší stín dejte nejprve na celé víčko, tmavší stín poté aplikujte do vnitřního koutku a stejně tak i na oční oblouk z vnější strany. Všechno pěkně rozetřete.

3. Oko můžete klidně orámovat linkou. Já ji aplikovala na vnitřní část oka a mezi řasy a poté podél celého horního víčka. Zafixovala jsem ji oč-ním stínem, aby se zjemnila. Oko tak působí více definovaně.

4. Nebojte se zvýraznit špičku vnitřního koutku.  Kombinace mat a lesk bude vždy vypadat dobře.

Amatérský make-up – takhle NE!

Moedlka chybně zvolila stínování oka. Oko bylo vystínováno ve vnějším koutku mimo, a docílila tak nevědomky ještě většího oddálení očí.

„Modelka používá při denním líčení make-up, pudr, řasenku a rozmazané černé linky, které ale nikdy neaplikuje až do vnitřního koutku. Chybně zvolila stínování oka. Nepomohla ani rozmazaná očnílinka, která naopak spíše uškodila. Chybu jsem viděla také v nanesení tvářenky, což dělá mnoho žen. Tam, kam patří bronzer, nanáší tvářenku.“

Profesionální make-up - oči daleko od sebeProfesionální make-up – takhle ANO!

Pro efekt přiblížení používáme středně tmavé až tmavé oční stíny.K hnědým očím se hodí fialové, bordó, zemité, přírodní odstíny.

Linku obočí dokreslete tak, aby sahala ke kořeni nosu.

Nebojte se řasy více zvýraznit řasenkou.

Jak nalíčit svůdný pohled1. MUD DESIGNORY 800 – speciálně střižený štětec pro stínování očních stínů, 832 Kč, Make-Up Institue Prague
2. Make Up For Ever, oční linky Aqua Liner, 740 Kč, v parfumeriích Sephora
3. Make Up For Ever, voděodolná řasenka,  840 Kč, v parfumeriích Sephora
4. Nars, paleta očních stínů, 1 600 Kč, v parfumeriích Sephora

Make-Up  Institute Prague, Korunní 52, Praha 2, tel.:  +420 777 244 944, email: info@makeupinstitute.cz, www.makeupinstitute.cz 

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články