Hubnutí bez skalpelu: healthandbeauty.cz - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Hubnutí bez skalpelu: healthandbeauty.cz

Hubnutí bez skalpelu: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
ošetření přístrojem vanquish

HUBNUTÍ BEZ SKALPELU

Co bylo ještě donedávna snem, je nyní skutečností. Už se nemusíte trápit povislým bříškem, větším zadečkem či širšími boky. Jsou tu neinvazivní metody hubnutí. Poradíme vám, jak se rychle a bezbolestně zbavit tuku v problematických partiích, aniž byste museli jít „pod nůž“.

Větší i menší množství tuku

  • ošetření přístrojem vanquishVanquish

Co je to: Přístroj, který cíleně míří na tukové buňky a ničí je, aniž by se při tom poškodila pokožka či svaly. Výzkum prokázal totální rozbití starých a následné znovuvytvoření nových kolagenních a elastických vláken.
Princip: radiofrekvence
Jak funguje: Na problémovou partii se bezdotykově přiloží speciální ra-dio-frekvenční plocha přístroje, kte-rá rozehřeje tukovou tkáň a tuk rozpustí.
Nejlepší pro: břicho, boky, pas, podbřišek, hýždě
Ošetření trvá: 30 minut
Počet ošetření: 4–6 cca po týdnu

Cena: od 6 000 Kč / ošetření
Kde: Klinika estetické medicíny Petra Clinic, Vodičkova 791/39, Praha 1, www.petraclinic.cz;  Dermacentrumplus, Jugoslávských partyzánů 15, Praha 6, www.dermacentrumplus.cz

  • liposukce vaser lipoLiposukce VASER Lipo®

Co je to: Operační technika odstraňující nadbytečnou tukovou tkáň z podkožních zásob. Jelikož je tuk roztříštěn na emulzi, netvoří se po odsátí ďolíčky a nedochází k porušení tkání a oběhového a nervového systému.  
Princip: ultrazvuk
Jak funguje: Rozrušená tkáň se odsává pomocí kanyly malého průměru, která je napojena na přístroj vyvíjející podtlak.
Nejlepší pro: lze provádět na všech částech těla
Ošetření trvá: 60 minut
Počet ošetření: stačí 1 zákrok

Cena: od 17 000 Kč / ošetření
Kde: Klinika Esthé, Na Příkopě 1047/17, Praha 1, www.esthe.cz

  • kryolipolýza coolsculptingKryolipolýza Coolsculpting

Co je to: Jde o řízené zmrazení tukových buněk přístrojem Zeltiq CoolSculpting™, unikátní tím, že působí pouze na tukové buňky. Tím se vylučuje jakékoli poškození kůže, nervů, cév či vnitřních orgánů.
Princip: kryoterapie
Jak funguje: Mezi nástavec a kůži se nejprve umístí speciální těsnění, které chrání pokožku před podchlazením. Pomocí vakua se vtáhne tukový polštář do aplikátoru, kde probíhá zmrazení, díky kterému tukové buňky pomalu odumírají.
Nejlepší pro: lze provádět na všech částech těla
Ošetření trvá: 60 minut
Počet ošetření: 1 až 3 v závislosti na množství podkožního tuku

Cena: od 8 500 Kč / malá oblast, od 9 900 Kč / velká oblast
Kde: Klinika Mediestetik, s. r. o., Senovážné nám. 23, Praha 1, www.mediest.cz; Klinika YES VISAGE, Mánesova 28, Praha 2, www.yesvisage.cz

  • liposukce slim lipoLiposukce Slim Lipo

Co je to: Liposukce, která dokáže při minimální invazivnosti odstranit nejen jakékoli množství přebytečného tuku v rámci jednoho zákroku, ale zároveň také kůži ošetřené oblasti efektivně stáhnout, vypnout a navrátit jí její elasticitu.
Princip: laser
Jak funguje: Pomocí tumescentního roztoku se nejprve znecitliví tkáně a rozvolní tukové buňky a poté se ošetří celá oblast laserovou kanylou. Tuk se rozpouští a dochází k retrakci (stažení a vyhlazení) kůže. Následně se ještě zkapalněný tuk jemnou kanylou odsaje.
Nejlepší pro: lze použít na všechny oblasti těla
Ošetření trvá: 60 minut
Počet ošetření: stačí 1 zákrok

Cena: od 29 900 Kč / ošetření
Kde: Klinika YES VISAGE, Mánesova 28, Praha 2, www.yesvisage.cz; Perfect Clinic, s. r. o., Kartouzská 10, Praha 5, www.perfectclinic.cz

  • lipomassage pomocí cellu m6Lipomassage pomocí Cellu M6

Co je to: Přístroj Cellu M6 dokáže zvýšit přirozenou lipolýzu (odbourávání tuku) tím, že narušuje tukové buňky. Zároveň pomáhá redukovat celulitidu, tvaruje tělo, zvyšuje prokrvení pokožky a navrací jí její elasticitu.
Princip: mechanostimulace
Jak funguje: Hlavice obsahuje dva samostatně řízené válečky, které stimulují tukové buňky k lepšímu metabolismu, čímž podporují odbourávání tuku. Dále aktivují fibroblasty, které následně produkují kolagen a elastin, čímž zpevní povolenou kůži.
Nejlepší pro: lze provádět na všech částech těla
Ošetření trvá: 15 minut
Počet ošetření: minimálně 6, a to nejméně 2 krát týdně

Cena: od 750 Kč / ošetření
Kde: Brandeis Clinic, Králodvorská 13, Praha 1, www.brandeisclinic.cz;  Salon KP Medical, Mokropeská 2027, Černošice, www.kpmedical.cz

300x1807Menší množství tuku

  • Injekční lipolýza

Odstraní menší množství tuku v partiích, jako jsou boky, paže či oblast  pod bradou. Tenkou jehlou se do oblasti aplikuje enzym fosfatidylcholin, který pomůže tuky rozpustit. Ty jsou pak z těla vyloučeny přirozenou  cestou ven. Ideální je provést 3 až 6 ošetření s odstupem 4 týdnů.

Cena: Od 2 000 Kč / ošetření
Kde: Mediestetik, Senovážné nám. 23, Praha 1, www.mediest.cz;  Formositas, Bolzanova 3, Praha 1, www.formositas.cz

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články