Hollywoodský úsměv - klinika Lazurit: healthandbeauty.cz - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Hollywoodský úsměv – klinika Lazurit: healthandbeauty.cz

Hollywoodský úsměv – klinika Lazurit: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
klinika lazurit hollywoodský úsměv

HOLLYWOODSKÝ ÚSMĚV – KLINIKA LAZURIT

Dokonalý chrup, kterým se chlubí slavní, teď můžete mít i vy!

 klinika lazurit hollywoodský úsměvExistuje více komplexních metod k dosažení požadovaného výsledku. Jaké jsou ty nejlepší?

K šetrnějším technikám patří:

  • 
dentální hygiena: (odstranění zubního kamene a pigmentací, nácvik správné techniky čištění)
  • 
bělení zubů

Pečlivější vyšetření chrupu a dlouhodobější terapii vyžadují:

  • estetická rekonstrukce: (estetické fazety, protetické korunky, implantologie)
  • ortodontická korekce

5 otázek pro doktora Bilouse, vedoucí lékař stomatologické kliniky Lazurit

1. Je možné dosáhnout dokonalého úsměvu jen pomocí bělení zubů?
Pokud je z diagnostického hlediska vše v pořádku – celkový stav chrupu, tvar, velikost zubů a stav parodontu (dásní) – a je problém pouze v jejich barvě, je možné se uchýlit jen k samotnému bělení. Během jednoho sezení je možné zuby zesvětlit o více odstínů. Pokud jsou však v ústech již některé výplně, je vhodné zvážit po vybělení zubů jejich překrytí, ev. výměnu.

2. Jak správně postupovat při bělení zubů?
Bělení zubů by se mělo provádět ve stomatologické ordinaci pod dozorem lékaře. Má to své důvody. V prvé řadě by se měl posoudit celkový stav a zvážit možné kontraindikace, abychom předešli problémům a komplikacím během a po ošetření a také dosáhli žádoucích výsledků. Navíc každá chemická reakce včetně bělení zubů musí být kontrolována. Hlavním úkolem lékaře během procedury je kontrolovat proces bělení a včas ho zastavit. Pokud bude postup při ošetření nesprávný, může to mít špatný vliv na zub a zubní dřeň, v závažnějších případech může dojít až k odumření nervu zubu.

3. Co jsou estetické fazety – Veneery a Lumineery?
Estetická fazeta je tenoučká vrstva kvalitní keramiky o síle cca 0,3 až 0,5 mm. S jejich pomocí můžete upravit barvu, tvar a do-konce i mírnou nerovnost zubů, stejně tak i vyřešit tzv. diastema, což je mezera mezi zuby.

4.Kdy je vhodná terapie pomocí estetické fazety – Veneery a Lumineery?
Indikace pro rekonstrukci zubů pomocí Veneerů a Lumineerů jsou následující: špatný tvar a barva zubů, výrazné poškození skloviny a viditelné estetické vady, zvýšená citlivost a v některých případech léčba i malé nerovnosti zubu.

diagnostika kanálků mikroskop5. Je nutné před aplikací keramických fazet brousit zuby?
Protetické řešení zubů pomocí korunek a můstků je více invazivní než příprava zubů na keramické nebo kompozitní fazety. Preparace je tedy minimální. Spolu s využitím moderních technologií a mikroskopu lze dosáhnout vysoké kvality, zejména v oblasti přechodu mezi vlastní tkání zubu a laboratorně zhotovenou keramickou fazetou.

Diagnostika kanálků

Mikroskop „OPMI pico“ od společnosti Zeiss má zvětšovací schopnost 21,3 x a zajišťuje správnou ergonomickou polohu lékaře u pacienta. Světelná jednotka mikroskopu je xenonová, umožňuje lékaři přehledně vidět hluboko do kořenových kanálků zubu.

Bělení zubů

Díky osvědčeným metodám bělení zubů, které oddělení stomatologie kliniky Lazurit používá, lze toto zbarvení zcela odstranit, a vytvořit tak nádherně bílé zuby, které budou ozdobou vašeho úsměvu.

Cena: od 7 000 Kč
Délka procedury: 90 min.

bělení zubů lazurit

Keramické fazety

Keramické fazety – veneers jsou tvořeny tenkou (0,5–0,8 mm) keramickou konstrukcí, která imituje přední plochu frontálních zubů. Keramická fazeta se vyrábí v zubní laboratoři na základě otisku zubů klienta a poté se speciálním cementem lepí na ošetřovaný zub.

Cena: od 8 000 Kč
Délka procedury: 
aplikace Fazety:  90 min.

keramické fazety klinika lazurit

Stomatologická klinika Lazurit: K Červenému vrchu 844/2a, Praha 6, 
tel.: +420 235 350 477, +420 777 209 929, info@klinikalazurit.cz, www.klinikalazurit.cz

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články