Snížení váhy o 10kg za 7 týdnů: healthandbeauty.cz - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Snížení váhy o 10kg za 7 týdnů: healthandbeauty.cz

Snížení váhy o 10kg za 7 týdnů: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
hubnutí mana

SNÍŽENÍ VÁHY O 10KG ZA 7 TÝDNŮ

Lucie se snažila zhubnout pomocí MANY. MANA je plnohodnotná alternativa jídla. Obsahuje vše, co lidské tělo potřebuje – bílkoviny, sacharidy, tuky, vlákninu, vitaminy, minerály, antioxidanty a stopové prvky. Naopak v ní nenajdete toxiny, těžké kovy nebo rakovinotvorné látky.

hubnutí manaPřed
váha: 89 kg
výška: 174 cm
ruce: pravá/levá: 35 cm
prsa: 105 cm
pas: 96 cm
boky: 116 cm
stehna: pravé/levé: 67 cm

Po
váha: 79 kg
výška: 174 cm
ruce: pravá/levá: 33 cm
prsa: 102 cm
hubnutí manapas: 82 cm
boky: 112 cm
stehna: pravé/levé: 64 cm

Názor klientky:  „Svoji tloušťku nechci svádět na těhotenství. Kámen úrazu pro mě byly až útoky na ledničku po porodu. MANA znamenala první a zásadní krok k mé původní postavě. Překvapilo mě, že jsem se zbavila večerních neovladatelných chutí a neměla jsem vůbec hlad. Věděla jsem, že díky vyváženému složení nápoje mému tělu nic nechybí. Zůstanu u něj i dál.“

Průběh proměny

Po 1 týdnu
V prvních dnech bylo nejdůležitější, aby se Lucie naučila správně a pravidelně stravovat. Je na mateřské dovolené, a tak měla možnost si dávky rozvrhnout, jak potřebuje. Zpočátku zařazovala nápoj postupně. V prvních dnech jím nahradila jen večeři a přidala pohybovou aktivitu. Vždy, když šly děti spát, místo jídla doma cvičila, když šly děti na kolo, nechala to své v garáži a běžela za nimi. Takto si postupně zvykala na nový režim.

Po 3 týdnech
I přes počáteční strach, zda zvládne pravidelnou konzumaci MANY, se naučila režim dodržovat a postupně nahradila nápojem i snídani. K obědu pak volila libové maso a hodně zeleniny. V prvních dvou týdnech šla váha rychle dolů. Až ve třetím týdnu se zastavila a týdenní úbytek byl pouze 1 kilo. V této fázi se člověk nesmí nechat odradit a musí vydržet. U Lucie se trpělivost vyplatila a váha šla ještě dolů, tentokrát dokonce o něco rychleji.

Po 6 týdnech
V závěrečné fázi veškerou pevnou stravu nahradila koktejly. K snídani, obědu a večeři tak vždy vypila nápoj. V této fázi přiznala krizi. U každého jsou nápoje vnímány jinak, Lucii trápily bolesti hlavy a bylo jí nevolno. Cítila se také slabá. Mezi koktejly proto přidala dopoledne ovocné a odpoledne zeleninové svačiny. Poté se už cítila lépe. Měla opět větší sílu na běhání za dětmi a večerní domácí cvičení, které přidala pro zpevnění břicha.

mana plnohodnotná alternativa jídlaJak se MANOU stravovat?

Stačí rozmíchat dávku MANY ve vodě a jednoduše vypít.
 
Příprava 1 porce – Vsypete prášek do výšky 270 ml na rysce nebo 4 MANA odměrky z obsahu sáčku, přidáte 1/3 oleje z lahvičky, nalijete vodu do 900 ml, zavřete a necháte minutu odstát. Pro zpestření je možné přidat ovoce. Nápoj vydrží v lednici až 48 hodin a lze ho připravovat i v mixéru.

Cena: 1 700 Kč / 
1 balíček / 7 dní, 
1 400 Kč doplnění / 7 dní 


Názor odborníka

„MANA je potravinou s vyváženým složením, obsahující všechny živiny, které člověk potřebuje, a to v optimálním množství dle EFSA. Složení i energetický obsah jsou předmětem pravidelných analýz ve státem akreditovaných laboratořích. Díky odměrce s vyrytým energetickým obsahem je snadné hlídat množství přijaté energie a zároveň tělu dávat potřebné živiny v optimálním poměru, což je při rozumném hubnutí zásadní, právě tak jako znalost vašeho denního energetického příjmu a výdeje. Máte kontrolu nad tím, co jíte.“ Mgr. Marek Humpl, vyučující na PřF UK v Praze, hlavní technolog MANA

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články