Jak na vnitřní stehna: healthandbeauty.cz - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Jak na vnitřní stehna: healthandbeauty.cz

Jak na vnitřní stehna: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
kryolipolýza mediestetik stehna

JAK NA VNITŘNÍ STEHNA

Podobně jako paže i vnitřní stehna jsou partie, které se cvičením tvarují velmi dlouho. Vybrali jsme pro vás proto neinvazivní ošetření s viditelným efektem, která pomohou v kombinaci zredukovat tuk i vypnout pokožku postiženou ztrátou tonusu.

1. Redukce tuku

Radiofrekvence Exilis

kryolipolýza mediestetik stehnaPrůběh: Je vhodná pro cílenou a neinvazivní redukci tukových zásob. Celkově vypíná a zpevňuje pokožku a zlepšuje strukturu kůže. Výsledky jsou vidět již po prvním ošetření.
Rekonvalescence: žádná
Cena: Od 5 000 Kč / oblast vnitřních stehen
Kde: Klinika Formositas, Bolzanova 3, P1, www.formositas.cz

Liposukce přístrojem SlimLipo

Průběh: Jde o laserem asistovanou tumescentní liposukci, která v rámci jednoho zákroku dokáže odstranit jakékoli množství přebytečného tuku a zároveň kůži efektivně stáhne a navrátí jí elasticitu.
Rekonvalescence: 1 den
Cena: 29 900 Kč / liposukce vnitřních stehen
Kde: Klinika YES Visage, Mánesova 28, P2, www.yesvisage.cz

Kryolipolýza CoolSculpting

Průběh: Pomocí nástavce Coolfit umožňuje zbavit se tuku z menších oblastí, právě jako jsou vnitřní stehna. Nástavec má až o 38 % větší chladicí povrch a selektivně cílí pouze na  tukové buňky, aniž by poškozoval okolní tkáně.
Rekonvalescence: žádná
Cena: Od 12 000 Kč / oblast vnitřních stehen
Kde: Klinika YES Visage, Mánesova 28, P2, www.yesvisage.cz, Skupina klinik Mediestetik, Senovážné nám. 978/23, P1, www.mediest.cz

2. Zpevnění

Mikrojehličková radiofrekvence

Průběh: Pomocí mimořádně tenkých jehliček prohřívá podkoží až do hloubky 4 mm, a podporuje tak tvorbu kolagenních a elastinových vláken. Pro efektivní a dlouhotrvající účinek je třeba absolvovat sérii 6 zákroků.
Rekonvalescence: mírný otok přetrvává dva dny
Cena: Od 8 000 Kč / oblast vnitřních stehen
Kde: Ústav lékařství a kosmetiky, Vyšehradská 49, P2, www.ulk.cz

Biodermální nitěrázová vlna laser plastic stehna

Průběh: Trend biodermálních nití vede k jejich používání i na těle. Umožňují husté protkání a vytvoření zpevňující sítě v ošetřované zóně a současně vyvolávají i vlastní  novotvorbu kolagenu a elastinu.  
Rekonvalescence: týden vynechat pohybové aktivity
Cena: Od 12 000 Kč dle počtu nití
Kde: Ústav lékařství a kosmetiky, Vyšehradská 49, P2,  www.ulk.cz    

Rázová vlna

Průběh: Dochází k interakci mezi vysoce intenzivními zvukovými vlnami a tělesnými tkáněmi. Pomáhá zpevňovat svaly a vypnout pokožku. Ke zlepšení struktury kůže a zpevnění dochází již po 4 zákrocích. Pro efektivní a dlouhotrvající účinek je vhodné absolvovat 6–12 zákroků, které jsou prováděné jednou, optimálně dvakrát týdně.
Rekonvalescence: žádná Od 1 200 Kč / oblast vnitřních stehen
Laser Plastic, Platnéřská 11, P1, www.laserplastic.cz

Odborné názory

„Na zpevnění vnitřních stran stehen doporučuji STARVAC – celotělovou žehličku – neinvazivní ambulantní ošetření kombinované se skořicovým zábalem a lymfodrenáží. Jinak při větší tukové vrstvě doporučuji šetrnou oscilačně vibrační liposukci a při velkém převisu a tukové vrstvě doporučuji operativní plastiku vnitřních stehen.“ Prim. MUDr. Blanka Vraspírová, Esteticusti

„Na zmenšení obvodu v oblasti stehen se mi osvědčil přístroj Vanquish. V případě, že chceme zmenšit obvod a zároveň oblast zpevnit, doporučuji duální laserovou lipolýzu, a pokud chceme partie pouze zpevnit, tak určitě použít kvalitní radiofrekvenci.“  MUDr. Iveta Hasová, Mediskin

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

 

Související články