Jak pečovat o pleť doma: healthandbeauty.cz - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Jak pečovat o pleť doma: healthandbeauty.cz

Jak pečovat o pleť doma: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
dermaroller skinrolla

JAK PEČOVAT O PLEŤ DOMA

Stejně kvalitní péči, jakou si dopřáváte v salonu, si nyní můžete dopřát i doma. Jak je to možné? na trhu existují profesionální přístroje, které mají svou verzi i pro domácí využití. Liší se většinou pouze v parametrech, nikoli v účinku. Ideální je proto zajít na první návštěvu do salonu, a pak už je to jen na vás.

Ošetření obličeje

1. Výživa pleti – Dermaroller Skinrölla

Co umí: Speciální derma váleček s titanovými jehličkami napomáhá dostat až do dermis několikanásobně více účinných látek obsažených v krémech a sérech. Podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, čímž dochází k omlazení. Napomáhá vyhlazení jizev.

Použití: Před rolováním si rozdělte cílovou oblast na části (v případě obličeje např. na čelo, levá tvář, nos…) a rolujte cílovou oblast 6x tam a zpět. Postup můžete opakovat 3–4x týdně. Po použití vždy opláchněte studenou převařenou vodou a dezinfikujte.

Cena: 2 850 Kč za sadu pro domácí péči

K dostání ve dvou délkách jehliček (0,2/0,3 mm) na www.medaprex.cz

dermaroller skinrolla

 

2. Omlazení pleti – Omlazení ultrazvukem cellJET

Co umí: Vysokofrekvenční ultrazvuk cellJET 10 MHz působí v optimální hloubce pokožky, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a umožňuje efektivní pronikání příslušných sér. Během 14 dní je pleť viditelně pevnější a vypnutá. Vhodné i pro zanícenou, červenou či podrážděnou pokožku.

Použití: Po prvním ošetření PRE SMART AGING v salonu používáte přístroj a k tomu příslušná séra SMART AGING CURE stanovená odborníkem v pohodlí doma. 14denní kúru ukončujete opět v salonu ošetřením POST SMART AGING.

Cena: 8 240 Kč / 14denní kúra vč. sady

www.reviderm-cz.cz

omlazení ultrazvukem celljet

 

Ošetření těla

3. Manikúra – Striplac UV/LED manikúra

Co umí: Pomocí Striplac sady s obsa-hem svlékacích laků na nehty a UV/LED lampy si můžete samy doma vytvořit manikúru, která vám bez chybičky vydrží až 10 dní. Lak lze jednoduše sloupnout bez užití acetonu.

Použití: Nehty nejprve odmastěte pomocí přiložených polštářků, nalakujte bází Twin Coat a na 60 sekund vytvrďte v lampě. Poté je přelakujte barevným lakem a opět na 60 sekund vytvrďte. Nakonec použijte znovu bázi, vytvrďte a poté setřete výpotek.

Cena: 3 290 Kč za sadu

www.alessandro-cr.cz nebo v obchodech Alessandro

striplac uv/led manikúra

 

4. Pleť bez chloupků – Redukce chloupků pomocí Iluminage Precise Touch

Co umí: Jediný přístroj, který využívá patentovanou elös technologii (kombinace IPL a radiofrekvence) pro udržení hladké a oholené pokožky po delší dobu. Funguje u všech tónů pleti a barev chloupků. Studie prokázaly 94% redukci chloupků již za 6 týdnů.

Použití: Připravte oblast na ošetření odstraněním všech chloupků z povrchu pokožky. Vyberte požadovaný stupeň síly a pomalu pohybujte přístrojem po celé oblasti. Takto postupujte jednou týdně po dobu 7 týdnů. Lze použít i pro oblast rtu, podpaží a bikin.

Cena: 6 890 Kč

V parfumeriích Sephora

redukce chloupků pomocí iluminage precise touch

 

5. Formování postavy – Liposukce UltraSlim Pro

Co umí: UltraSlim Pro cíleně působí na všechny problémové oblasti. Zhubnete až o 2,5 cm za 4 týdny používání. Ultrazvuková frekvence selektivně rozbíjí tukové buňky. Ty uvolňují mastné kyseliny, které jsou přirozeně vylučovány z těla. Objem tukových buněk se snižuje.

Použití: Ošetření provádějte ráno, jednu oblast max. 20 minut. Tělo tak bude mít více času uvolněný tuk zpracovat. Pijte hodně vody, abyste z těla snáz vyloučili vzniklé toxiny. Mezi ošetřeními vždy ponechte odstup alespoň 72 hodin.

Cena: 25 990 Kč

www.mall.cz

liposukce ultraslim pro

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články