Dodejte rtům objem: healthandbeauty.cz - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Dodejte rtům objem: healthandbeauty.cz

Dodejte rtům objem: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
lush pískový cukr

DODEJTE RTŮM OBJEM

Pro smyslnější rty už nemusíte běžet na kliniku estetické medicíny. Se správným přípravkem je dokážete vykouzlit i samy.

Rty jsou tvořeny vlákny kolagenu a glukosaminů, které určují jejich konzistenci, tvar, objem i pružnost.

lush pískový cukrPískovým cukrem ke hladkým rtům

Než nanesete jakýkoli produkt pro zvětšení objemu, je potřeba rty pořádně vyhladit. Musí vypadat dokonale, bez jediné chybičky. K tomu vám dopomůže scrub s exfoliačním pískovým cukrem. Má úžasnou příchuť, jemně obrousí hrubou kůžičku a rty po něm budou krásně hebké. Stačí trochu nanést na rty a promasírovat.

245 Kč / 25 ml

www.lushcz.cz

strivection Vylepšuje strukturu a barvu rtů

Tento vyplňující a hydratační přípravek obsahuje peptidy aktivující kolagen, které zvětšují objem a dlouhodobě snižují výskyt vrásek. Aminokyseliny na rostlinné bázi a kys. hyaluronová hydratují, zklidňují a zjemňují citlivou pokožku rtů. Výrazně vylepšuje jejich barvu.

Za 1 090 Kč v parfumeriích Sephora.

hydropeptide gloss

 

Lesk na rty s peptidy

Lesk Hydropeptide Perfecting Gloss obsahuje 4 unikátní peptidy, jež pomáhají navrátit rtům plnost a přidat objem až o 89 %. Kyselina hyaluronová rty účinně a dlouhodobě hydratuje, meadowfoam estolide zabraňuje vysušení či podráždění a okamžitá plnost se dostaví díky stimulujícím nedráždivým chilli papričkám a niacinu. Lesk mírně chladí. Po nanesení můžete pociťovat lehké mravenčení.

1 000 Kč

www.intermedexp.com

 

dodejte rtům objem

Olizování a líbání doporučeno

Speciální složení balzámu na rty DeCure Lips na sebe váže vodu, čímž pokožku hydratuje
a dodává jí objem. Pravidlo přitom zní – čím víc navlhčíte, tím větší objem získáte. Pomůže tomu i extrakt z borůvek, brusinek a kořene růže. Neobsahuje lesk ani barvu.

1 490 Kč

www.medicomvip.cz

Objem už do 4 minut

Už 4 minuty po nanesení LipPlus BOOS-TERU s obsahem aktivních látek a vitaminu B budou rty o poznání plnější a lesklé. Po nanesení můžete cítit lehké mrazení.

560 Kč

www.skinso.cz

Dlouhodobé zvýraznění

Hydratační balzám Healthy Glow Lip Balm obsahuje přírodní peptid Maxi-Lip, který zvětšuje objem a pečuje o jemné vrásky. Přizpůsobí se všem odstínům rtů.

1 390 Kč

www.fann.cz

Plnost pomocí balzámu

Hypoalergenní přípravek SAL29 Perfect Lips podporuje tvorbu kolagenu a efektivně rty hydratuje. Účinné látky stimulují zvětšení vláken, a rty jsou tak plnější.

409 Kč

www.medaprex.cz

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články