Ploché břicho - 12 top zákroků: healthandbeauty.cz - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Ploché břicho – 12 top zákroků: healthandbeauty.cz

Ploché břicho – 12 top zákroků: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
laserem asistovaná liposukce slimlipo břicho

PLOCHÉ BŘICHO – 12 TOP ZÁKROKŮ

Pevné a ploché břicho je snem mnoha žen. Dopracovat se k němu ale stojí dost námahy. Jste-li ve fázi, že vám cvičení ani zdravá strava nepomáhají, zkuste se obrátit na profesionály. Nabízíme dvanáct metod, které vás určitě nezklamou.

Věděli jste?

U žen po porodu, kde je poškození svalového břišního lisu roztažením přímých svalů břišních kombinováno s některou z břišních kýl (nejčastěji pupeční), je naděje na dosažení plochého břicha cvičením bez operace téměř mizivá.

Co řešíte?

  • Větší množství tuku
  • Menší množství tuku
  • Velký převis kůže
  • Mírně povolená kůže

Problematické partie

Existují části těla, kam se tuk velmi dobře ukládá, ale špatně jde odtud dostat pryč. Mezi tyto partie patří např. kromě kolen, boků či tzv. madel lásky i spodní část břicha. Tuk z této partie vám pomůže odstranit např. injekční lipolýza či kryolipolýza.

 

Větší množství tuku

laserem asistovaná liposukce slimlipo břicho

Laserem asistovaná liposukce SlimLipo

Jak funguje: V rámci jednoho zákroku dokáže odstranit jakékoli množství přebytečného tuku a zároveň kůži efektivně stáhne a navrátí jí elasticitu. Ošetřovaná partie břicha se nejprve napustí speciálním tumescenčním roztokem (případně i lokálním anestetikem), který usnadňuje průchod kanyly, jejímž prostřednictvím dochází k odsávání přebytečné tukové tkáně. Laser rozpustí tuk a kůži ošetřené oblasti efektivně stáhne.
Opakování:  jednorázový zákrok

Od 29 900 Kč za liposukci břicha
Klinika YES VISAGE, Praha, Brno, Ostrava, Bratislava, www.yesvisage.cz

ultrazvuková liposukce vaser lipoUltrazvuková liposukce Vaser Lipo

Jak funguje: Při ultrazvukové liposukci je odstraněna nadbytečná tuková tkáň z podkožních zásob. Z těla je pak odsávána speciální kanylou, která má průměr 3 až 5 milimetrů. Kanyla je napojena na přístroj vyvíjející podtlak a dostane tak všechen přebytečný tuk z dané lokality. Liposukci je možné úspěšně kombinovat s abdominoplastikou, která odstraní velký převis kůže.
Opakování: jednorázový zákrok

Od 29 800 Kč
Klinika Esthé, a. s., Na Příkopě 1047/17, Praha 1, www.esthe-plastika.cz

 

Velký převis kůže

abdominoplastikaAbdominoplastika (plastika břicha)

Jak funguje: Jde o operaci, která napravuje nedostatky vzhledu břišní stěny (zejména po porodu, po výrazném zhubnutí) zpevněním rozestouplých svalů stěny břišní, snížením podkožní tukové vrstvy a odstraněním nadbytku kůže. Jejím cílem je nejenom dobrý vzhledový a funkční výsledek, ale i zastavení procesu dalšího povolování břišní stěny.
Opakování: jednorázový zákrok

Od 38 000 Kč
Plastická chirurgie Praha, Národní 32, Praha 1, www.plastikapraha.cz

Po zákroku
Urychlit hojení a léčbu pooperačního „zánětu“ vám pomůže např. Wobenzym. Zkracuje dobu léčby až o třetinu. U liposukcí navíc zlepšuje podporou činnosti lymfatického systému vstřebávání narušené tukové tkáně.
Od 820 Kč / 200 dražé, seznam lékáren na www.wobenzym.cz

 

kryolipolýza zeltiq coolsculptingMenší množství tuku

Kryolipolýza Zeltiq CoolSculpting®

Jak funguje: Nechirurgická, bezbolestná metoda CoolSculpting funguje na principu řízeného zmražení tukových buněk, které pomalu odumírají a následně jsou z těla odváděny pryč pomocí lymfatického systému. Garance úbytku tuku po jediné aplikaci je minimálně 25 %.  
Opakování: 1 až 2 ošetření

Od 9 500 Kč za ošetření
Klinika YES VISAGE, Praha, Brno, Ostrava,  Bratislava, www.yesvisage.cz

injekční lipolýza aqualixInjekční lipolýza Aqualix

Jak funguje: Speciální technikou nazývanou intralipoterapie se aplikuje přímo do tukové tkáně chemicky modifikovaný deoxycholát sodný, který pomůže rozpustit membrány tukových buněk. Metabolity jsou pak přirozenou cestou vyloučeny z těla ven. Působí pouze v místě aplikace bez vedlejších účinků.
Opakování: 4 až 6 ošetření

Od 2 000 Kč za ošetření
Skupina klinik Mediestetik, Senovážné nám. 978/23, P1, www.mediest.cz

neinvazivní liposukce exilisNeinvazivní liposukce Exilis

Jak funguje: Bezbolestná liposukce pomocí ultrazvuku a tepelné energie je vhodná pro cílenou a neinvazivní redukci tukových zásob. Celkově vypíná a zpevňuje pokožku a zlepšuje strukturu kůže. Výsledky jsou vidět již po prvním ošetření.
Opakování: minimálně 4 ošetření

Od 1 800 Kč za ošetření
Klinika Formositas, Národní 981/17, Praha 1, www.formositas.cz

liposukce vanquishLiposukce Vanquish

Jak funguje: Cíleně míří na tukové buňky a ničí je, aniž by se při tom poškodila pokožka či svaly. Radiofrekvenční přístroj se bezdotykově přiloží k oblasti břicha, postupně rozehřeje tukovou tkáň a tuk rozpustí.
Opakování: 4 až 6 ošetření

Od 6 000 Kč za ošetření
Petra Clinic, Vodičkova 791/39, Praha 1, www.petraclinic.cz

 

Mírně povolená kůže

Nitě Aptos Excellence Body

Jak funguje: Lifting těla Aptos Body se provádí s použitím injekčního znecitlivění. Nitě s uzlíky se aplikují tupými kanylami do podkoží. Po jejich plné biodegradaci pokožka prorůstá celou pevnou kolagenovou sítí, která po rozpadu nitě drží tkáně ve zpevněné poloze. Díky obsahu kyseliny mléčné se dosahuje pevné, hladké a vypnuté pokožky.
Opakování: vydrží 1 rok v závislosti na stavu pokožky

Od 15 000 Kč v závislosti na počtu nití
Esthetic Line Clinic, Bubenská 49, P7, www.elclinic.cz

Radiofrekvence Thermage

Jak funguje: Na kůži břicha působí radiofrekvenční energie, která je velmi přesně zacílena na kolagenová vlákna. Tepelnou stimulací vlákna opětovně posilují a buňky vytvářejí velké množství nového kolagenu, který pokožku zpevňuje.
Opakování: jednorázové ošetření

Od 29 500 Kč / oblast břicha
Skupina klinik Mediestetik, Senovážné nám. 978/23, P1, www.mediest.cz

top zákroky břichpMikrojehličková radiofrekvence

Jak funguje: Pomocí mimořádně tenkých jehliček prohřívá podkoží až do hloubky 4 mm, a podporuje tak tvorbu kolagenních a elastinových vláken.
Opakování: ideálně 6 ošetření

Od 4 900 Kč / oblast břicha
Ústav lékařství a kosmetiky, Vyšehradská 49, Praha 2, www.ulk.cz

Rázová vlna

Jak funguje: Při terapii dochází k interakci mezi vysoce intenzivními zvukovými vlnami a tělesnými tkáněmi. Pomáhá zpevňovat svaly a vypnout pokožku. Ke zlepšení struktury kůže a zpevnění dochází již po 4 zákrocích.
Je třeba dělat opatrně, je nutné nadzvednout kožní řasu.
Opakování: ideálně 6 až 12 ošetření

Od 650 Kč za ošetření
LaserPlastic, Platnéřská 11, Praha 1, www.laserplastic.cz

Formování přístrojem LPG

Jak funguje: Endermologie® Body – Lipomassage™  je speciálně vyvinutá technologie, která viditelně řeší lokalizovaná místa, kde je tuk, celulitida, ochablá pokožka i kontury. Aktivuje štěpení a uvolňování tuků v jádru tukové buňky, a to prostřednictvím hlavice přístroje LPG s dvěma zcela nezávisle poháněnými válečky. Vytváří tzv. „vakuovou vlnu“, která se posouvá pomocí hlavice různými směry. Čím větší je intenzita vakua, tím silnější je působení na tkáň. Výsledkem je zlepšení tonusu kůže a přilehlých tkání.
Opakování: ideálně 6 ošetření

Od 990 Kč za ošetření
Seznam LPG center na www.kpmedical.cz

Názory odborníků

Je nutné u liposukce počítat s delší rekonvalescencí?
„Obrovskou výhodou ultrazvukové liposukce je právě i kratší rekonvalescence. Jelikož je tuk roztříštěn na emulzi (konzistence milkshakeu), netvoří se po odsátí pod kůží ďolíčky. Zároveň dochází pouze k minimálnímu porušení kolaterálních tkání (tkání, které nejsou cílené k zásahu), oběhového a nervového systému, tudíž se výkon obejde i bez modřin, otoků a bolesti, jak je někdy u ostatních liposukcí běžné. Většina pacientů se tak obejde bez analgetik a je schopna se vrátit do práce během několika dnů.“ MUDr. Karel Urban, plastický chirurg kliniky Esthé

Je efekt u abdominoplastiky celoživotní?
„Operace přináší velmi dobré vzhledové a funkční výsledky, ale za cenu jizev, nutných k odstranění přebytečné kůže. Efekt u abdominoplastiky je dlouhodobý a nedojde-li k podstatným váhovým změnám, není třeba plastiku břicha opakovat. U silné vrstvy podkožního tuku, kdy jsou většinou vytvořeny i výrazné tukové polštáře na bocích, je vhodné doplnit zákrok liposukcí těchto lokalit, čímž dosáhneme podstatně lepšího výsledného efektu operace.“ MUDr. Tomáš Doležal, vedoucí lékař Plastická chirurgie Praha

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články