Vrásky mizí do 3 minut: healthandbeauty.cz - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Vrásky mizí do 3 minut: healthandbeauty.cz

Vrásky mizí do 3 minut: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
di angelo cosmetics lift eye cream

VRÁSKY MIZÍ DO 3 MINUT

Řešení vrásek a váčků pod očima bylo ještě donedávna živnou půdou převážně pro estetickou chirurgii. V kosmetice se na výsledky muselo čekat týdny, ne-li měsíce. To se však mění. Revoluční složení krému No1 Lift dokáže vyhladit vrásky během pár minut.

di angelo cosmetics lift eye creamUnikátní ingredience

Tento oční krém je výjimečný unikátními ingrediencemi. Ty vážou atomy křemíku a kyslíku, čímž vzniká speciální síťová struktura, která se naváže na pleť a účinně ji vypíná. Zároveň je okysličovaná i chráněná před nepříznivými vnějšími vlivy, které přispívají ke stárnutí pleti. Zelený čaj, jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů, pleť detoxikuje a brání před škodlivými volnými radikály. Složení tvoří převážně přírodní látky, neobsahuje škodlivé parabeny.

Jak krém funguje

Unikátní receptura s dokonalou rovnováhou mezi účinnými minerálními látkami a pečující přírodní složkou okamžitě vypíná pokožku, vyplňuje jemné vrásky a rozjasňuje ji. Zároveň ji díky nanopeptidům dlouhodobě revitalizuje a omlazuje. Výsledkem pravidelného používání je vypnutá pleť, zmírněné otoky a redukované tmavé kruhy pod očima.

Použití

V oblasti očního okolí naneste malé množství krému a vmasírujte do jemných i hlubších vrásek. Po dobu asi 2 minut nedělejte grimasy, krém se musí souměrně vstřebat. Během cca 3 minut uvidíte, jak se pleť vypíná a vrásky mizí. Po úplném zaschnutí naneste běžný hydratační krém. Můžete použít na obličej, dekolt i krk.

Pokud je na světě možnost, jak se zbavit vrásek na počkání a vypadat o 10 let mladší, proč ji nevyužít?

Výsledky

Efekt vypnuté a mladistvé pleti vydrží 5–7 hodin. Pokud se chcete vrásek zbavit na celý den, krém po několika hodinách smyjte a naneste znovu.  

1 450 Kč / 15 ml

Ve vybraných salonech, e-shopech a na www.diangelocosmetics.com

před a po vrásky

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články