Laboratoires Filorga - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Laboratoires Filorga

Laboratoires Filorga

autor: Redakce

Příští rok tomu bude 35 let, co byly ve Francii položeny základy estetického fenoménu jménem Laboratoires Filorga. S předstihem gratulujeme!

Francouzský lékař se zálibou v buněčné biologii, dr. Michel Tordjman, zasvětil výzkumu v tomto oboru polovinu století. Koncem 70. let shromáždil tým specialistů a odstartoval moderní program zabývající se stárnutím kůže. Nezaměřoval se jen na symptomy stárnutí, ale od začátku chápal kůži jako orgán v celém jeho rozsahu – zabýval se buněčným metabolismem i exogenními faktory, které urychlují stárnutí kůže. Laboratoře Filorga si své postavení vybudovaly především díky přípravě ultračistých buněčných extraktů, které jsou mimořádně účinné pro rejuvenaci tkání. Tyto koncentráty, snadno metabolizované lidskými buňkami, korigují výživou kůže její vady, a tak napravují poškození způsobená stárnutím. Organické koncentráty jsou navíc kombinovány s pečlivě vybranými aktivními ingrediencemi, aby mohly působit na všechny tři úrovně stárnutí pleti: buněčnou, tkáňovou i orgánovou. V 90. letech na základě svých výzkumů Filorga vyvinula anti-ageingovou mezoterapii s polyrevitalizačním komplexem NCTF, glykolový peeling Glykopeel a dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové X-HA. V roce 2007 Filorga své portfolio obohatila o dermokosmetickou řadu a o další dva roky později představila značku Filorga Professional, určenou pro péči v ordinaci i následné domácí ošetření.

Co je NCTF?

Zmíněný polyrevitalizační komplex NCTF Filorga využívá v mnoha produktech a procedurách: mezoterapii, mezobotoxu, hydroliftingu, mezopeelu či před a po přístrojovém ošetření. Tajemství úspěchu NCTF spočívá v jeho složení: kyselinu hyaluronovou doplňuje 12 vitaminů, 23 aminokyselin, 6 koenzymů, 5 nukleových kyselin, 6 minerálů a 4 antioxidanty! Při sérii studií provedených nezávislou laboratoří na buněčných kulturách in vitro se díky NCTF zvýšila ochrana před volnými radikály o 90 procent, stimulace fibroblastů narostla o 147 procent, redensifikace kolagenu o 256 procent a tuhnutí tkáně se zpomalilo o 366 procent!

Lumitherapist

Loni Filorga přišla s přelomovou kombinací LED přístroje pro domácí použití Lumitherapist a speciální kosmetiky LED Booster, aktivované tímto zářením. Lumitherapist nabízí 3 několikaminutové fotoregenerační programy. Pro povadlou pleť, pro zlepšení nedokonalostí a lentiga, a program určený k prozáření. Stimuluje produkci kolagenu a aktivuje samoopravné mechanismy pleti. Péče LED-Booster obsahuje samozřejmě komplex NCTF.

Úspěchy

Rok 2012 byl u Filorgy plný inovací: Na X. světovém kongresu AMWC v Monaku byl představen rejuvenační a hydratační krém Hydra-Filler obsahující hned 2 typy kyseliny hyaluronové, dále samozřejmě NCTF a další aktivní ingredience v nanočásticích. Tím byl položen základ nové dermokosmetické řady, Medi-Cosmetique. Na konci léta se pak dermatologové i jejich klienti dočkali další novinky: krému Time-Filler, redukujícího všechny typy vrásek. A v říjnu přišel anti-ageingový BB krém BB-Perfect, jenž je v nabídce ve dvou odstínech. Dovozcem je plzeňská společnost Medical Beauty s.r.o., www.filorga.cz.

Související články