Problém s řídkými vlasy: healthandbeauty.cz - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Problém s řídkými vlasy: healthandbeauty.cz

Problém s řídkými vlasy: healthandbeauty.cz

autor: Redakce

Problém s řídkými vlasy

Řídnoucí a padající vlasy dnes trápí mnoho žen, které tento problém často řeší pomocí paruky. Tu ale nelze mít za všech okolností. Proto Představujeme novou metodu, která může pomoci.

Systém MicroLines

Metoda vyvinutá společností Hairdreams je založena na doplnění pravých, ručně tříděných lidských vlasů na vrchol hlavy, kde pomáhá zakrýt přirozeně viditelné nedostatky.

Aplikace vlasů

Na vrcholek hlavy se přidají pramínky lidských vlasů, které jsou ručně přichycené k téměř neviditelné tenké síťce, která se smísí se zbytkem původních vlasů. Na rozdíl od paruky jim dodá objemný přirozený vzhled, který je trvale nositelný. Tyto síťky jsou vyráběny na zakázku z pravých vlasů přesně podle barvy a hustoty vlastních vlasů, délky a problematických míst. Zákazník si tak může vybrat množství, délku i barvu vlasů. Aplikace je bezbolestná.

Není třeba se bát

Vlasy naprosto přirozeně splynou s vlastními vlasy. Lze s nimi také tak zacházet. Vydrží jakékoli úpravy, a přitom vyžadují minimální údržbu. Dají se barvit, česat a nepodléhají žádným omezením. Lze se s nimi koupat, sportovat i navštěvovat saunu.

Pro koho je metoda vhodná?

Toto řešení mohou využít všichni, kdo mají od přírody málo vlasů, lysiny, ale i klienti s onkologickými či jinými zdravotními problémy, jejichž následkem je problém s řídnutím či vypadáváním vlasů.

Procedura trvá přibližně 90 minut!

Cena individuální dle problému.

Salon YES VIP
Mánesova 28, Praha 2, tel.: +420 604 555 000, www.yesvip.cz
Náměstí Svobody 15, Brno,  tel.: +420 722 779 977,
Smetanovo náměstí 7, Ostrava 1 – Moravská Ostrava, tel.:  +420 776 112 244

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články