Filozofie krásy: healthandbeauty.cz - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Filozofie krásy: healthandbeauty.cz

Filozofie krásy: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
Kiehl´s lékarenská tradice

FILOZOFIE KRÁSY

Vítejte ve světě značek, které mají historickou tradici a léta se úspěšně řídí svojí filozofií, která je postavená na pevných základech. I proto jsou tak úspěšné a ženy je prostě musí mít.

Kiehl´s lékarenská tradiceKiehl‘s – lékárenská tradice

Filozofie: Zakladatel John Kiehl založil značku s jediným cílem, a to splnit přání každého zákazníka, který vstoupí do dveří. Rodinné motto „rádi se vám budeme věnovat“ a osobní přístup ke klientovi jsou dnes už legendární.

Jak funguje: Mimo homeopatika, bylinné léky, léčivé masti a oleje vyvíjí tato značka i produkty péče o pleť. Hlavním zaměřením je kvalitní složení jednotlivých in-grediencí a jejich testování dle farmaceutických norem.

Věděli jste? Pro značku je typická distribuce vzorků. Produkty si můžete před koupí vyzkoušet.

Bestseller: V roce 2008 uvedl Kiehl’s ve spolupráci s Bradem Pittem “Aloe Vera Biodegradable Liquid Body Cleanser”, první 100% biologicky odbouratelné tekuté mýdlo.

Kde: Powerful-Strength, 50 ml, 1 530 Kč v prodejně OC Nový Smíchov, Praha 5

Elizabeth Arden – královna krásy

Elizabeth Arden - Královna krásyFilozofie: Dokonalost, kvalita a všestranná péče je více než sto let hlavní prioritou této věhlasné značky, kterou si oblíbily slavné celebrity jako královna matka, Alžběta II., Marilyn Monroe či Marlene Dietrich.

Jak funguje: Nabízí řadu produktů, které jsou nezbytné pro vnější krásu, ale i pro vnitřní pocit svěžesti, jemnosti, komfortu a zdraví. K dekorativní kosmetice a kosmetickým produktům přibyly v roce 1938 i parfémy.  

Věděli jste? Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly pleť a vyhýbaly se pobytu na přímém slunci.

Bestseller: Sérum v kapslích proti vráskám Ceramide Capsules Daily Youth Restoring okamžitě dodává vaší pleti pevnost a pružnost.

Seženete za $ 74, 60 kapslí, www.elizabetharden.com

Payot – zdravá a spokojená pleť

Payot - zdravá a spokojená pleťFilozofie: Péče o pleť je věda v neustálém pohybu. Unikátní kombinace profesionální masáže obličeje v salonu a použití nejúčinnějších přírodních aktivních látek zajistí nesrovnatelné výsledky a potěšení z ošetření.

Jak funguje: Kosmetika Payot nabízí komplexní péči pro každodenní potřeby všech typů pleti. Ve spojení s mimickými cviky Payot dochází k pozitivní stimulaci nervového centra a krevního oběhu.

Věděli jste? Doktorka Nadia Payot otevřela v roce 1947 první kosmetickou školu se státní akreditací.

Bestseller: Bohatý hydratační krém HYDRA 24 CRÉME reguluje, zachycuje a uzamyká vlhkost v pleti, a to až po dobu 24 hodin. Okamžitě osvěžuje a je vhodný i pro citlivou pleť.

Seženete za 1 159 Kč ve vybraných salonech a na www.payot.cz

Babor – příroda je základ

Babor - příroda je základFilozofie: Vlastní výzkum, vývoj i ochrana životního prostředí jsou hlavní priority značky Babor, proto si můžeme dopřát účinné krémy na míru šetrné ke každé pleti a zůstat v souladu s přírodou.

Jak funguje: Kosmetika této značky se zaměřuje na prevenci a regeneraci pleti, a to díky vysoce kvalitním a účinným látkám, které jsou zcela na přírodní bázi a jsou naprosto šetrné k životnímu prostředí.

Věděli jste? Značka je ve světě jedinečná a nepřekonatelná ve výrobě zkrášlujících ampulí.

Bestseller: 24h krém na vrásky Derma Cellular Collagen Booster Cream dodá pleti kyselinu hyaluronovou a kolagen. Zároveň pleť nutí k vlastní produkci těchto složek. Pro všechny typy pleti.

Seženete za 2 925 Kč, 50 ml,  www.babor-cz.eu

U kosmetiky platí víc než kde jinde, že není důležitý obal ani reklama na každém rohu, ale kvalitní ingredience a doporučení vašich známých. Jen to, co se vám skutečně osvědčí, k tomu se zase rádi vrátíte.

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články