Kosmetické novinky DOVE - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Kosmetické novinky DOVE

Kosmetické novinky DOVE

autor: Redakce
EXFOLIATING POLISH MACA 600x360

Dove tělové peelingy: Dejte sbohem mdlé pokožce!

Jaké jsou nové tělové peelingy od Dove? 

Efektivní exfoliace

Obyčejné peelingy mají za úkol jediné – drhnout. Dove krémový tělový peeling zvolil k exfoliaci jiný přístup, díky hydratovanému oxidu křemičitému, který je vyroben z písku. Kulaté exfoliační částečky, které jsou hladké, ale na pokožku působí lehce abrazivně, tvoří 15 % produktu, zajišťují tak optimální odstranění odumřelých a suchých kožních buněk. Další složky pokožku pak krásně vyživují. Při testování 94 % žen souhlasilo, že exfoliace s Dove je jemná a 90 % uvedlo, že peeling Dove účinně odstraňuje suchou pokožku. Peeling Dove je postaven na krémové vyživující bázi, která z pokožky udělá hebký samet. Proč se obtěžovat s obyčejným peelingem, když jej můžete upgradovat do takového, který odstraňuje starou pokožku a tu novou zároveň krásně vyživuje.

Vyživující faktor

EXFOLIATING POLISH MACA 600x360Pokožku vyživuje především známá ¼ hydratačního krému, kterou obsahují všechny produkty Dove. Jedná se o kombinaci sójového oleje, glycerinu a kyseliny stearové, která vyživuje pokožku do hloubky a při sprchování doplňuje kůži přirozené živiny ztracené během očisty a pomáhá tak zachovat funkce kožní bariéry.

Svěží vůně poskytující energizující sprchový zážitek

Složení nových peelingů Dove je navrženo tak, aby oslovilo všechny smysly. Jejich skvělé vůně, navržené špičkovými parfémisty, celý zážitek ještě umocní. Jejich vůně vám okamžitě zlepší náladu, při kontaktu s vodou se vůně rozvine a zahalí celé tělo. 

Dostupné exkluzivně v prodejnách Drogerie DM.

Související články