Zastavte stárnutí epigenetickým sérem aneb s ohledem na vaši DNA - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Zastavte stárnutí epigenetickým sérem aneb s ohledem na vaši DNA

Zastavte stárnutí epigenetickým sérem aneb s ohledem na vaši DNA

autor: Redakce

Zastavte stárnutí epigenetickým sérem aneb s ohledem na vaši DNA

Cítíte, že vaše pleť potřebuje omladit? Není třeba hned sahat po krémech proti vráskám. Na unavenou pleť totiž působí nejen věk, ale i stres a životní prostředí. 

Do dnešní doby si každá žena vybírala kosmetiku především namátkou. Nezáleží však na tom, jak drahou kosmetiku si koupíte, protože ani ta nemusí vyhovovat vaší pleti. Základem vitality a dokonalé pleti je kvalitní produkt, který se do ní dobře vstřebává.

Na český trh přichází zázračné sérum, které dokáže ovlivnit vaši genetickou výbavu a hned po první aplikaci poznáte, že je vaše tvář rozzářená. Při pravidelné aplikaci udrží epigenetické sérum vaši pleť stále rozzářenou. 

„Nejnovější vědecké studie ukazují, že geny neurčují vše a naše pleť je odrazem toho co jíme, a jak žijeme,“  říkají odborníci.

Co je to epigenetika?

Vědní obor, který se zabývá tím, jaký vliv na nás má to co jíme, jak žijeme, jak se stresujeme nebo jak se máme a nemáme rádi. Právě tyto vlivy některé geny zapnou a některé vypnou, a tím dochází ke změně chování našich genů. Některé vitamíny, doplňky stravy či různá séra ale funkci genů dokážou zesilovat.

Proč sérum místo krému?

Sérum je vhodnější přípravek, který není tolik mastný jako krémy, ale především se snadněji vstřebává do pokožky. V letních měsících lépe vyvažuje problém s dehydratací pleti i pigmentacemi způsobenými UVA a UVB zářením. V zimě pleť kvalitněji vyživuje a regeneruje. Séra Janssen Cosmetics jsou určena nejen k omlazení pleti a obnovu její vitality, ale i ke stažení pórů, redukci vrásek a zmírnění jejího maštění a zánětů.

Epigenetické sérum Janssen Cosmetics

Oproti jiným sérům, epigenetické sérum Janssen Cosmetics obsahuje formuli proti stárnutí, která snižuje epigenetickou modifikaci kožních buněk vnějšími vlivy a zlepšuje odolnost vůči stresu i vitalitu kožních buněk. V séru je obsažený měsíček zahradní, který je bohatý na oligosacharidy, jež snižují známky stárnutí pokožky. Dále sérum obsahuje kyselinu hyaluronovou, která pokožku hydratuje a vypíná, ale sérum obsahuje i sacharid isomerát, tedy „magnet na vlhkost“.

Aplikace:

Ráno a večer naneste epigenetické sérum Janssen Cosmetics na připravenou pleť. Séra se příjemně roztírají a vstřebávají, jsou lehká a na pleti nezanechávají mastný ani lepkavý povrch. Efekt jejich účinků je téměř okamžitý.

Víc informací o produktech Janssen Cosmetics naleznete na www.janssen-beauty.cz.

Související články