Novinka od LUSH: Exkluzivní sprchové gely #LushKitchen - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Novinka od LUSH: Exkluzivní sprchové gely #LushKitchen

Novinka od LUSH: Exkluzivní sprchové gely #LushKitchen

autor: Redakce
american cream shower gel dark 2018

Novinka od LUSH: Exkluzivní sprchové gely #LushKitchen

LUSH představuje omezenou nabídku nových favoritů a starých známých v limitované edici Lush Community Products.

Vyrobili jsme produkty, které chtěli fanoušci Lush a pro které hlasovali na sociálních sítích

V květnu 2018 se jeden ze zakladatelů společnosti Mark Constantine zeptal Lush komunity prostřednictvím svého instagramu : “I was just thinking, if you could choose a new liquid shower gel what would you like?”. Strhla se lavina odpovědí a nápadů a #LushKitchen poslouchala. Následně vybrala nejvíce zmiňované a dala o nich hlasovat.  

Takže se namočte a těšte se! 18. července společnost na trh sedm vítězných sprchových gelů vytvořených v #LushKitchen, podle představ zákazníků! Tato velmi limitovaná edice bude dostupná pouze online a do vyprodání zásob! 

american cream shower gel dark 2018

American Cream

Tomuto vanilkovo-jahodovému potěšení s dotekem šalvěje zůstanete beznadějně oddáni už po prvním umytí. Sladký, a přesto osvěžující a očistný, a k tomu zvláčňující díky extraktu z mořské řasy puchratky. Po téhle dobrotě nepřiberete, zato vaše pokožka si smlsne!

 

Avocado Wash

Sláva Guacamole. Avokáda nejsou jen neskonale lahodná – jsou proslulá svými zvláčňujícími a pečujícími účinky na pokožku, proto jsme do tohoto koktejlu přidali spoustu čerstvého bio avokáda a avokádového oleje. Navoďte si ten pocit blížícího se víkendu s povzbuzujícím bergamotem a osvěžující silicí z litsea cubeba, zatímco relaxační kadidlo ukonejší vaši mysl.

 

Calacas

Tento gel je poctou mexickému svátku Día de los Muertos. Kdo říká, že potřebujete být naživu, abyste byli duchem večírku? Do světa smrtelníků vás navrátí mydlinky s oživující limetovou silicí a neroli. Cítíte to mrazení v zádech? To na vás sáhla… chladivá aloe. Povznášející neroli a k tomu citrusy provoněná pokožka vás zaručeně pozvednou na duchu.

 

Grass

Po sprše se svěží čerstvou šťávou z mladé pšenice a povznášející bergamotovou silicí se budete cítit jako po krásném letním dni stráveným tancem na louce. Lehký hřejivý a dřevitý nádech má na svědomí santalová silice, která konejší mysl i pokožku. Možná jste ho v minulosti znali pod názvem Tráva. 

 

Karma

Kosmický řád si žádá dávku pozitivních vibrací, šťastných myšlenek a dobrých skutků. Opojná pačuli a vyrovnávající elemiová silice udrží vaše hlavy nad mráčky a vánek nesoucí dřevitou vůní borovicové silice vám pomůže soustředit se na to, na čem opravdu záleží. Nechte se uvolnit konejšivou heřmánkovou a lavandinovou silicí, které kolem vás vytvoří oblak klidu a míru, který vás bude následovat i po tom, co opustíte koupelnu.

 

Sultana

Možná neexistuje žádné kouzelné univerzální řešení životních problémů, ale konejšivá sprcha je tomu docela blízko a nemůže nic pokazit. Kořeněná uklidňující vůně kadidla, které dá věci do pořádku, spolu s povzbuzující bergamotovou silicí jsou jako hřejivé objetí blízkého člověka po dlouhém dni. Do voňavých krémových mydlinek si našel cestu extrakt z mořské řasy, který báječně zjemňuje pokožku, zatímco ovocný dotek nálevů z meruněk a hrozinek vás zahalí do opojné okouzlující vůně.

 

Flying Fox

Probuďte svého vnitřního svůdcem (či svůdkyni) pomocí sexy ylang ylang, zatímco cypřiš a palmarosa vyčistí vaši mysl, abys vás dostaly do nálady. Exotická absolue z jasmínu vás zahalí do smyslných mydlinek, abyste se cítili zkrátka neodolatelně. Hydratující a zvláčňující maďarský, řecký a anglický med vás něžně pohladí a vykouzlí nebesky hebkou pokožku.

Chceme slyšet, co si myslíte!

Pod hasthtagem #LushKitchen můžete dát sprchovým gelům i zpětnou vazbu. Víc informací naleznete oficiálních stránkách LUSH.

Související články