GoodGlass: Skleněná lahev, díky které si svoje pití vychutnáte chuťově i vizuálně - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » GoodGlass: Skleněná lahev, díky které si svoje pití vychutnáte chuťově i vizuálně

GoodGlass: Skleněná lahev, díky které si svoje pití vychutnáte chuťově i vizuálně

autor: Redakce

GoodGlass: Lahev, díky které si pití vychutnáte chuťově i vizuálně

GoodGlass je skleněná lahev s ocelovým filtrem, díky které si svoje pití vychutnáte nejen chuťově, ale i vizuálně.

GoodGlass je skleněná lahev s ocelovým filtrem, díky které si svoje pití vychutnáte nejen chuťově, ale i vizuálně. Je vyrobená z čistých materiálů – víčko je z bambusového dřeva, filtr z nerezové oceli a tělo z borosilikátového skla. Díky tomu je odolná a udrží teplotu. V zimních měsících však oceníte, že když do ní nalijete vroucí vodu, nemusíte čekat až vychladne. Dvojitá stěna zajišťuje i to, že lahev není na dotek horká. Kombinuje tak praktičnost termosky, přenosnost klasické lahve a díky sklu nepřijdete ani o estetický prožitek. Můžete ji mít doma nebo si ji přibalit na cesty. Ideálně si svůj nápoj připravte večer, schovejte ho do ledničky a ráno už jen stačí vzít a můžete vyrazit do práce nebo do školy. A na co se tedy hodí? Díky dvoudílnému filtru do ní můžete dát prakticky cokoliv – třeba vodu s ovocem nebo bylinkami. Nebo taky čaje všeho druhu. Právě filtr se postará o to, aby všechny kousky čaje zůstaly tam kde mají. Variantou je také studená káva, tedy cold-brew, která si připravíte tak, že kávu zalijete studenou vodou a necháte ji přes noc vyluhovat. Ráno budete mít skvělou kávu připravenou hned po probuzení. Možností je nepřeberně. Teplá nebo studená, káva nebo čaj, ovoce či snad bylinky? Záleží jen na vás! GoodGlass je také ekologická. Jen si představte, kolik plastových lahví za den vyhodíme. S GoodGlass máte jednu lahev, kterou jen znovu naplníte. Navíc neobsahuje BPA a dá se snadno umýt. Je zdravá, praktická a krásná. Zakladatel GoodGlass, Johan, pochází ze Švédska. Proto je design lahve pojat v moderním skandinávském duchu. Hodí se pro muže i ženy.

EKOLOGICKY ŠETRNÉ

Záleží nám na naší planetě. GoodGlass je vyráběno z pečlivě vybraných Záleží nám na naší planetě. GoodGlass je vyráběno z pečlivě vybraných materiálů, které jsou bez obsahu BPA a tedy šetrné k životnímu prostředí. Pití ze skla je tím nejčistším způsobem jak pro nás, tak i pro naší Zemi. Ukončeme používání jednorázových plastových lahví společně!

KRÁSNÝ DESIGN

Pijme zdravě a elegantně. Čiré sklo, přírodní bambus a nerezová ocel se Pijme zdravě a elegantně. Čiré sklo, přírodní bambus a nerezová ocel se spojují v jedno a vytváří z GoodGlass krásnou designovou lahev, kterou si budeš chtít vzít všude s sebou. A o to nám jde! Pijme stylově i na cestách!

NEOMEZENÉ POUŽITÍ

Miluješ ovoce, čaj nebo kávu? Ať už je tvá chuť jakákoli, GoodGlass je Miluješ ovoce, čaj nebo kávu? Ať už je tvá chuť jakákoli, GoodGlass je přizpůsobena modernímu životnímu stylu. Dvojitý filtr nejen poskytuje dokonalý doušek, ale také umožňuje vytvořit jakýkoliv nápoj, který si dokážeš představit, zatímco dvouvrstvé borosilikátové sklo ho udrží teplé či studené po dobu až 2 hodin.

Víc informací naleznete na www.mygoodglass.com

Související články