Le Rouge: healthandbeauty.cz - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Le Rouge: healthandbeauty.cz

Le Rouge: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
le rouge

Le Rouge

Najít takové kosmetické přípravky, které nejen umožňují udržet stav pleti, ale také předcházet jejímu stárnutí, a navíc mají výbornou snášenlivost – to je nelehký úkol všech provozovatelů kosmetických salonů. nadmíru Náročným požadavkům vyhovuje  dermokosmetika Le Rouge. Komplexní produkty s vynikajícími parametry ve všech ohledech.

le rougeÚčinné látky

  • Léčivé peloidy
  • Enzym lysozym
  • Extrakt z hlívy ústřičné
  • Komplex přírodních olejů
  • Bylinné extrakty

Dermokosmetické produkty Le Rouge 
uvádí na trh česká farmaceutická 
společnost RosenPharma, a. s.

Více informací na: www.lerouge.cz

Efektivní působení – komplex bioaktivních látek

Komplex všech vzájemně se doplňujících bioaktivních látek obsažených v kosmetice Le Rouge působí hydratačně, regeneračně, detoxikačně, antibioticky, antimykoticky, tonizačně, přispívá k restrukturalizaci pokožky. Tento efekt se uplatňuje při ošetřování zralé či stárnoucí pokožky. Mladistvá pokožka zase ocení výborné čisticí, protizánětlivé a zklidňující účinky.

Unikátní řešení

Díky ojedinělé schopnosti aktivních látek pronikat až do nejhlubších partií pokožky lze dosáhnout nesrovnatelně vyššího pozitivního efektu ve srovnání s ostatními kosmetickými přípravky.

Ideální pro salony – medicinální kvalita

Dermokosmetika Le Rouge byla vyvinuta farmaceutickými a balneologickými laboratořemi. Při výrobě se používají kvalitní přírodní látky. Všechny emulzní masťové základy jsou na bázi PEG free receptur, jež neobsahují etoxylované emulgátory a obsah přídatných syntetických látek je zcela minimalizován.

Produkty Le Rouge mají dermatologický index kožní iritace IKI = 0, jsou tedy vhodné i pro citlivou pleť. Také se vyznačují neutrální hodnotou pH 5,5–5,6.

foto: archiv firmy

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články