Knižní tipy - zima 2014: healthandbeauty.cz - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Knižní tipy – zima 2014: healthandbeauty.cz

Knižní tipy – zima 2014: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
Knihy o zdraví

KNIŽNÍ TIPY I.

Nové knihy na našem trhu, které stojí zato si přečíst: Detoxikace pro dlouhý život, Jídlem proti belesti, Léčíme si záda sami.

Knihy o zdravíJak správně detoxikovat tělo


V současné době se zvyšuje počet lidí trpících srdečně-cévními chorobami, alergiemi, rakovinou i depresemi vznikajícími v důsledku hektického životního stylu. Pomocí detoxikace se tělo ale dokáže zbavit jedovatých látek (toxinů) a nastolit rovnováhu. Chcete-li se o detoxikaci dozvědět víc, pořiďte si novou knihu, kterou vydal Triton.

Seženete za 159 Kč na: www.tridistri.cz

Jídlo jako účinný lék

Je prokázáno, že vhodně zvolená strava 
může tělu pomoci od bolesti. Např. zázvor funguje jako účinná prevence migrény a rýže zase pomáhá zklidnit zažívání. Zajímá vás, jak se dají zmírnit další běžná onemocnění pomocí potravin? Pak si přečtěte knihu Jídlem proti bolesti doktora Neala Barnarda. Vydalo nakladatelství ANAG.

Seženete za 314 Kč na: www.anag.cz

Zdravá záda bez bolesti


Máte-li problémy se zády, které se vám neustále vracejí, a frekvence záchvatů se ne a ne snížit, nebo pokud máte chronické problémy, které nereagují na fyzioterapii, pak si přečtěte knihu Léčíme si záda sami. Kniha poskytuje snadný návod k léčbě a prevenci bolestí bederní páteře metodou autoterapie, jak ji popsal Robin McKenzie. Vydal Český institut McKenzie.

Seženete za 199 Kč na: www.mckenzie.cz

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články