Buďte krásná a zdravá díky veletrhu Interbeauty Prague 2015 - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Buďte krásná a zdravá díky veletrhu Interbeauty Prague 2015

Buďte krásná a zdravá díky veletrhu Interbeauty Prague 2015

autor: Redakce
interbeauty veletrh 2015

BUĎTE KRÁSNÁ A ZDRAVÁ DÍKY VELETRHU INTERBEAUTY

16. a 17. října 2015 se koná na holešovickém Výstaviště, podzimní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE s podtitulem “Krásná a zdravá”.

interbeauty veletrh 2015Není Vám lhostejné, jak vypadáte? Chcete se seznámit s aktuálními trendy v oblasti kosmetiky, kadeřnictví i nehtového designu? Toužíte něco udělat pro své zdraví nebo prostě jen strávit příjemný “dámský den” se svými kamarádkami? Pak navštivte 16. a 17. října 2015 holešovické Výstaviště, kde se koná podzimní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE s podtitulem “Krásná a zdravá”.

Čekají na Vás prezentace předních světových značek v oboru. Těšit se můžete i na zajímavý doprovodný program. Rozhodně si nenechejte ujít 60minutovou italskou kadeřnickou show PIXEL, která bude věnována především nové kolekci střihových a barvicích technik.

Divácky atraktivní jsou každoročně také soutěže profesionálu. Make-up artisté změří své síly v klání MAKE CUP 2015 a World Make-up Wars 2015, kde se kromě líčení bude soutěžit i v bodypaintingu, facepaintingu a tvorbě masky. O tituly se utkají i mistři ve zdobení nehtů v rámci CZECH NAIL CUP 2015.

Rozsáhlý program Prevence zdraví zdarma nabídne během veletrhu například testování pleti v dermatologické poradně, vyšetření mateřských znamének, bezplatné měření zraku, diagnózu vlasové pokožky či výživové poradenství. Nenechte si tuto jedinečnou příležitost ujít! Možná, že na se Vám na výstavišti podaří zahlédnout i oblíbenou zpěvačku a modelku Jitku Boho, která je oficiální tváří podzimního veletrhu…

http://www.interbeautyprague.cz/

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články