Na vlastní kůži II.: healthandbeauty.cz - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Na vlastní kůži II.: healthandbeauty.cz

Na vlastní kůži II.: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
exfoliace celého těla

NA VLASTNÍ KŮŽI II.

Často se nás ptáte, co jsme vyzkoušely a co opravdu funguje. Tady to je! To nej, co nás za poslední tři měsíce nejvíce zaujalo.

Exfoliace celého těla

Nejen obličej, ale i tělo je třeba zbavovat odumřelých kožních buněk. V tomto případě jsem si zamilovala peeling celého těla Nude Scrub. Úžasný písek z Bora Bora zanechá vaši pokožku dokonale hladkou a vyživenou. Po ošetření se díky růžovému křemenu celá leskne. 90minutové ošetření  stojí v salonu Laboratory 1 990 Kč.“  (MŽ)

Po ošetření pokožka září

exfoliace celého těla

Hloubkové čištění pleti

Ať už máte jakoukoli pleť, měli byste si dopřát její hloubkové čištění a omlazení. Na klinice LaserPlastic jsem vyzkoušela ošetření přístrojem Dermolissage – Silkpeel Platinum, během kterého došlo k odstranění odumřelých buněk a tukových usazenin, zúžení pórů a omlazení. Na závěr se na 20 min. ještě aplikovala obličejová maska s přístrojem Omnilux, která napomohla reparaci a rejuvenaci pleti. Cena 1 200 Kč / 2 čištění, 600 Kč za LED masku. www.laserplastic.cz.“ (LV)

Zrychluje hojivé procesy

 hloubkové čištění pleti

Dvouměsíční kúra

„Poprvé v životě jsem 2 měsíce používala všechny produkty na pleť od jedné značky. Po konzultaci s paní kosmetičkou jsem dostala čisticí a hydratační produkty přesně pro moji pleť a výsledky se dostavily už po 14 dnech pravidelného užívání. Redukce akné, sjednocená a hydratovaná pleť. www.esthederm.cz (LV)

dvouměsíční kúra esthederm

Přírodní detoxikace

„Značka Delarom využívá přísady a vůně přírodního bohatství Středomoří. V jejích produktech ucítíte pomeranč, levanduli i lípu a ani po 90minutovém ošetření se jich nebudete moci nabažit. Okouzlila mě čistá přírodní pleťová maska s bílým jílem, která krásně zredukovala roztažené póry a projasnila pleť. Ošetření přímo na míru můžete vyzkoušet po celé ČR. Salon si vyberte na www.delarom.cz.“ (LV)

přírodní detoxikace

Vnitřní lifting

„Podstoupila jsem intraorální laserový lifting obličeje, který umožňuje pozdvihnout ochablou pleť tváří. Ač se to nezdá, jde o bezbolestný zákrok, který trvá zhruba 5 minut. Už po prvním ošetření vidíte efekt, kůže je více vypnutá. Od 3 000 Kč za ošetření. Petra Clinic, www.petraclinic.cz.“ (MŽ)

vnitřní lifting

Analýza ukáže i stárnutí pleti

„Nevíte, zda je vaše pokožka dehydratovaná, náchylná k zánětům nebo k pigmentacím? To vše vám ukáže analýza pleti systémem Visia. Umožní vám prohlédnout si svou pleť očima digitálního dermatologa a skutečný dermatolog vám poté objasní stav vaší pleti a navrhne řešení případného problému. Přístroj je schopný vám ukázat i to, jak bude váš obličej stárnout. Analýzu můžete podstoupit zdarma ke konzultaci na klinice Mediestetik, www.mediest.cz.“  (LV)

Jakou péči potřebujete?

analýza stárnutí pleti

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články