Soutěž o doplňky stravy Maur.cz: healthandbeauty.cz - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Soutěž o doplňky stravy Maur.cz: healthandbeauty.cz

Soutěž o doplňky stravy Maur.cz: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
maur cesta k přírodě

SOUTĚŽ O DOPLŇKY STRAVY MAUR.CZ

Ve spolupráci s internetovým obchodem Maur.cz jsme pro vás připravili soutěž o doplňky stravy v hodnotě 418 Kč!

maur cesta k příroděVe spolupráci s internetovým obchodem Maur.cz jsme pro vás připravili soutěž o 3 balíčky doplňků stravy, které obsahují Chlorella 500g tablety + Spirulina 500g tablety.

Chlorella a Spirulina

Chlorella je řasa fungující jako vysoce účinný detoxikant. Vyniká mimořádnou schopností fixovat a vylučovat z těla toxické látky. Má kladné účinky na lidské zdraví a zároveň vyrázné antiseptické a antioxidační účinky. MAUR Original Chlorella je pěstovaná za jasného slunce s podzemní pramenitou vodou, což znamená, že je velmi bohatá na obsah živin a je pěstovaná a zpracována v souladu s principy ekologického zemědělství.

Spirulina je sladkovodní sinice a výjimečná potravina s úžasným zdrojem koncentrovaných, netoxických a lehce vstřebatelných živin. Je vysoce přínosnou náhradou za proteinové prášky. Bílkoviny ve Spirulině obsahují všech 8 základních aminokyselin, což z ní činí kompletní bílkovinu. Spirulina (modro-zelená sinice) dále obsahuje vitamíny A, B-1, B-2, B-6, E a K. Navíc Spirulina dodává minerály, stopové minerály, buněčné soli, rostlinné živiny a enzymy, stejně jako vysoké množství chlorofylu a dalších prospěšných barviv. Spirulina pomáhá regenerovat organismus a kontrolovat tělesnou váhu. Může se pochlubit i svou očistnou funkcí. Stimuluje střevní mikroflóru a napomáhá tak správné funkci střev a zažívání. Díky unikátní kombinaci fytonutrienů zbavuje tělo nahromaděných toxinů.

maur.cz cesta k příroděSoutěžní otázka:

Jaké certifikáty má výrobek od Maur.cz – Spirulina a Chlorella?

Odpověď hledejte na http://www.maur.cz

Doplňky stravy v hodnotě 418, které do soutěže věnoval internetový obchod MAUR.CZ, vyhrávají:

Jana Tichá, Ostrava
Verča Brandejská, Ústí nad Labem
Lucie Sezemská, Praha 4

Své odpovědi spolu s kontaktními údaji (jméno, adresa, telefon), zasílejte na asistent@luxuryguide.cz. Do předmětu e-mailu napiště: soutěž o MAUR.

Zapojením do soutěže souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely Luxury Guide, s.r.o.

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články