Soutěž o kosmetiku Kripa: healthandbeauty.cz - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Soutěž o kosmetiku Kripa: healthandbeauty.cz

Soutěž o kosmetiku Kripa: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
kripa soutěz

SOUTĚŽ O KOSMETIKU KRIPA

Ve spolupráci s italskou kosmetickou značkou KRIPA jsme pro vás připravili soutěž o BB krém a kompaktní pudr v hodnotě 1 810 Kč.

kripa soutězKRIPA revoluční italská dekorativní kosmetická řada, která změní dosavadní vnímání kdy make-up a líčení je bráno pouze jako zkrášlující nástroj nebo jako nutnost zamaskovat nedostatky na pleti.
Produkty KRIPA mají neobyčejné regenerační a obnovující vlastnosti. Jsou mimořádně hydratační s antioxidačním účinkem. Anti-aging efekt je viditelný již po prvním použití.
 
KRIPA není pouhý přípravek pro krásu, ale je to výsledek revolučního projektu. Po letech výzkumu jsme vybrali suroviny absolutně čisté a co nejlépe funkční, schopné zajistit ty nejlepší výsledky a uspokojit i ta nejvyšší očekávání.

Soutěž o 3x balíčky obsahující BB krém a kompaktní pudr.

BB krém – Lehký tónovací krém obsahuje složky rostlinného původu. Příjemná, svěží a lehká konzistence přirozeně sjednotí barevné tóny pleti a lehce skryje nedostatky. Vyživuje, hydratuje, redukuje vrásky a chrání pokožku před tvorbou pigmentových skvrn.

Kompaktní pudr – Pudr s výbornými vlastnostmi, vyrobený ze složek rostlinného původu, s transparentními minerály, které rozjasní pleť a vyhladí drobné vrásky. Zmatňuje a sjednocuje barvu pleti, prodlužuje efekt líčení a zajišťuje perfektní vzhled. Minerální pudry Kripa jsou bohaté na aminokyseliny, které jsou přírodním pojivem a napodobují tak strukturu pleti a tím dodávají zdravý a pěstěný vzhled.

Soutěžní otázka:

Make-upy KRIPA nejenom fantasticky kryjí, ale vypadají maximálně přirozeně a to díky přírodním složkám, které se dokáží pleti maximálně přizpůsobit a nevytvoří tak viditelné barevné přechody. Navíc pokožku chrání před UV zářením a tvorbou pigmentových skvrn. Díky jaké revoluční technologii je vaše pleť chráněna před tvorbou pigmentových skvrn?

A. Vysoký ochranný faktor SPF 30 a více
B. Obsahují Betain – výtažek z cukrové řepy
C. Pigmenty potažené přírodním polysacharidem (extrakt z modřínu)

Odpověď hledejte na www.kripa.cz

Výherkyně jsou:

Jitka Dudešková, Horní Měcholupy
Simona Pfeiferová, Praha 9
Michaela Ramertová, Zlín

Zapojením do soutěže souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely Luxury Guide, s.r.o.

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články