Soutěž o rodinné vstupné na výstavu: healthandbeauty.cz - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Soutěž o rodinné vstupné na výstavu: healthandbeauty.cz

Soutěž o rodinné vstupné na výstavu: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
soutěž

SOUTĚŽ O RODINNÉ VSTUPNÉ NA VÝSTAVU

Ve spolupráci s Restaurací & Kavárnou Korkorán jsme pro vás připravili soutěž o vstupenky na výstavu Trnkova Zahrada 2 v hodnotě 350 Kč.

soutěžUž jste někdy slyšeli o Štěkafonu? Unikátním hudebním nástroji, díky kterému vám může parta psů vyštěkat vaši oblíbenou melodii? Na Kočkodromu si zase můžete s nevrlým kocourem zahrát na babu – na tříkolkách! Na návštěvníky výstavy čekají hned dvě patra plná zábavy. Interaktivní instalace na hranici animovaného filmu, počítačové hry, výstavy, dětského hřiště či divadla zavede děti i dospělé zpět do milované Trnkovy knížky. „Chtěli jsme, aby výstava byla skutečnou poctou původnímu dílu i jakýmsi jeho vzkříšením a oživením zároveň. Zahrada je živý organismus. Tak, jako zahrada skutečná. Je potřeba se o ni starat, kultivovat ji, upravovat. I naší Zahradu pečlivě opečováváme a na každé z repríz je nějaká drobná novinka. V Braníku se například mluvící velryba objeví v plechovce od sardinek,” vysvětluje jeden z výtvarníků a animátorů Matyáš Trnka.

Výstava trvá od 1. března do 31. května v Praze – Braníku v areálu Vltavanů 229 v Restauraci & Kavárně Korkorán denně od 10:00 do 19:00.

Soutěž o 5x rodinné vstupné na výstavu Trnkova Zahrada 2 v hodnotě 350 Kč.

Soutěžní otázka: Jaký byl počet kluků, kteří ve známé knize pro děti Zahrada objevili rezavou branku a vstoupili do oslnivého a tajuplného světa lidmi opuštěné zahrady, kde na ně čekalo nejedno dobrodružství a překvapivé setkání?

Odpověď hledejte na: www.restauracekorkoran.cz

Zapojením do soutěže souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely společnosti Luxury Guide, s.r.o.

Související články