Podzimní novinky eos - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Podzimní novinky eos

Podzimní novinky eos

autor: Redakce
eos shimmer balm

PODZIMNÍ NOVINKY EOS

Značka eos představila pro podzimní období hned dvě novinky. Balzámu na rty eos Shimmer v nové korálové variantě a krém na ruce Vanilla Orchid.

Co je potřeba pro krásný úsměv? Měkké a hebké rty. Ale často ani to není dost a máme pocit, jako by ještě něco scházelo. Ne však s balzámy na rty eos Shimmer, které kombinují přírodní péči s jemným třpytivým leskem, a to od rána do noci. Kromě dvou již dříve uvedených odstínů Pearl a Sheer Pink je od října 2017 nově k dostání také varianta Coral.

Kolekce třpytivých balzámů na rty eos Shimmer kombinuje perfektní hebkost s jemným leskem díky tomu, že obsahuje třpytivé částečky minerální slídy. Chytrá kombinace vyživujícího bambuckého másla a hydratujícího jojobového oleje poskytuje pokožce rtů vydatnou péči a zanechává ji už po prvním použití hebkou a jemnou. Pro maximální šetrnost neobsahují balzámy na rty eos Shimmer – stejně tak jako všechny ostatní balzámy na rty eos – žádné minerální oleje ani parabeny. Kolekce eos Shimmer dodá každému dni extra dávku lesku: i obal je na první pohled jiný – elegantní matně černé vajíčko je ozdobeno krajkovým motivem, přes který je vidět odstín balzámu. Nový balzám na rty eos Shimmer Coral je v prodeji od října 2017 exkluzivně v síti parfumerií Douglas a na douglas.cz.

Ruce jsou v akci neustále: ať už se zdravíme, podáváme si ruce, držíme se za ně, gestikulujeme, ukazujeme…ruce jsou stále na očích. Krémy na ruce eos jsou jistota, že vše půjde hladce. V říjnu 2017 rozšiřuje eos svou nabídku krémů na ruce o nový krém Vanilla Orchid pro suché a velmi suché ruce, který zanechává pokožku hedvábně hladkou. 24-hodinová hebkost s krémem na ruce eos Vanilla Orchid: antioxidační marulový olej z jižní Afriky podporuje regeneraci pokožky a zanechává ji vláčnou a hebkou. Vysoce kvalitní avokádový olej, bambucké a kakaové máslo navíc zajišťují 24 hodinovou hydrataci a zanechávají ruce sametově hladké. Krém se rychle vstřebává a zanechává jemnou vůni vanilky a orchideje. Díky svému elegantnímu tvaru se krémy na ruce eos nejen hodí do kabelky, ale jsou také oblíbeným doplňkem na psacím stole.

Vedle krémů na ruce eos Berry Blossom, Cucumber a Fresh Flowers bude od října 2017 v síti parfumerií dm, Teta a online na notino.cz k dostání nová varianta Vanilla Orchid.

www.evolutionofsmooth.com

eos shimmer balm

krém eos vanilla

Související články