Philip B Botanical - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Philip B Botanical

Philip B Botanical

autor: Redakce

Philip B Botanical

Dokonale lesklé, zdravé a nadýchané. Kdo by takové vlasy nechtěl? Přesně tohle si řekl Philip B, někdejší přední stylista hollywoodských hvězd. Kvůli nekvalitní a přitom drahé vlasové kosmetice, se kterou se ve své práci setkával, se rozhodl založit vlastní značku.

Před 23 lety se tedy zrodila značka Philip B Botanical. Ta si zakládá na prvotřídním složení, které dokáže s vlasy skutečné divy. Sám Philip B vymyslel složení výrobků, které poté testoval na svých zákaznících a dotáhl je takto k dokonalosti. Jeho nové výrobky, díky své receptuře, vlasy nezatěžovaly a perfektně je vyživovaly. Prvním výrobkem byl Philip B® Rejuvenating Oil, který se stal v LA fenoménem doslova přes noc.
   
Z tohoto zázračného oleje poté vychází další receptury šampónů, kondicionérů, masek a další vlasové kosmetiky Philip B Botanical. Dodnes sám Philip B vymýšlí složení výrobků a hledá nové ingredience, které produkty jeho značky budou stále zlepšovat. Jeho směsi, které vyhrávají ocenění po celém světě, jsou založeny na rostlinných výtažcích a esenciálních olejích. Díky perfektnímu poměru těchto složek vypadají vlasy jeho zákazníků vždy perfektně.

Šampon a kondicionér značky Philip B můžete vyzkoušet v červnovém Ladyboxu. www.ladybox.cz

Související články