Chraňte svoji pleť proti mrazu - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Chraňte svoji pleť proti mrazu

Chraňte svoji pleť proti mrazu

autor: Redakce
biologique recherche visolastine

CHRAŇTE SVOJI PLEŤ PROTI MRAZU

S příchodem chladného počasí bychom měli přizpůsobit také svoje každodenní rituály v péči o pleť. Udržet pleť vyživenou a omezit ztráty vody může být  během podzimních a zimních měsíců problém. Nebojte se proto vyměnit lehký hydratační přípravek za hutnější texturu.

Jak ovlivňují teplotní změny vaši pokožku

Přechody z chladného venkovního prostředí do vytopených a suchých místností připravují pokožku o potřebnou hydrataci.  Platí, že čím sušší vzduch, tím více hydratace naše pokožka ztrácí, což může způsobit vysušení, odlupování kůže, pnutí, podráždění a zanechat pleť mdlou. Při poklesu teploty, začne pokožka obvykle produkovat méně mazu, proto je nezbytné doplnit také lipidy.

Jak pomůžete pokožce během zimy

  • Hydratujte svoji pokožku a doplňte lipidy
  • Používejte doma zvlhčovač vzduchu
  • Pijte dostatek vody
  • Snažte se limitovat teplotní výkyvy
  • Nezapomínejte používat krém s ochranným faktorem

biologique recherche visolastineFrancouzská kosmetika Biologique Recherche doporučuje produkty obsahující esenciální mastné kyseliny, omega 3 & 6 a mnoho dalších přírodních olejů, které hydratují, zklidňují a nabídnou pleti požadovanou ochranu během chladných měsíců.

 TIP: Maska Visolastine+

Masque Visolastine + je unikátní přírodní řešení, které poskytuje pokožce okamžitou a dlouhotrvající hydrataci. Zlepšuje hydrataci v horních vrstvách epidermis a posiluje přirozenou bariéru kůže.  Chrání pokožku před vysušením.
Její dlouhotrvající hydratační účinek přináší pocit hebké a komfortně se cítící pokožky po celý den.

Cena: 2 050 Kč (100ml)

 

bilogique recherche krémTIP: Krém VG Derm

Tento luxusní hydratační krém je bohatý na ochranné rostlinné výtažky a regenerační esenciální mastné kyseliny. Posiluje strukturu epidermis a je výborný při pobytu v prostředí vysunující pleť. Doporučeno pro zralou, dehydratovanou pleť a je ideální pro velmi suchou pleť. Hydratuje, vyživuje a obnovuje hydrolipidový film pleti.

Cena: 1 580 Kč (50ml)

 http://www.biologique-recherche.cz

Související články