Soutěž s kosmetikou Syncare - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Soutěž s kosmetikou Syncare

Soutěž s kosmetikou Syncare

autor: Redakce
syncare kyselina hyaluronová

SOUTĚŽ S KOSMETIKOU SYNCARE

Ve spolupráci s kosmetikou SynCare jsme pro vás připravili soutěž o 3 dárkové kazety, každá v hodnotě 1400 Kč.

SynCare je spojení latinské předpony syn – k nebo pro – a anglického slova care – péče. Vyjadřuje přesvědčení, že kosmetika SynCare by měla být významným celoživotním pomocníkem v péči o pleť ženy i muže.

Sledujte kosmetiku SynCare na Instagramu: https://www.instagram.com/syncare_cz/

Ve spolupráci s touto značkou jsme pro vás připravili soutěž o 3 vánoční kazety, každá v hodnotě 1400 Kč.

Co každá kazeta obsahuje?

  • SynCare denní krémsyncare kyselina hyaluronová se 100% kyselinou hyaluronovou a vitamíny – Tento lehký a přitom bohatý výživný krém je vhodný pro všechny typy pleti, která působí unaveně a potřebuje hydratovat, vyhladit a zpevnit. Kombinace 100 procentní kyseliny hyaluronové, rostlinného skvalanu a vitamínu E propůjčuje krému mimořádné omlazující účinky. Už po několika použitích poznáte rozdíl.  Pleť je hydratovaná a vyhlazená,  kontury obličeje zpevněné a tvář celkově působí mladistvě svěže. Neobsahuje konzervanty ani parfemace a díky tomu je vhodný také pro křehkou citlivou pleť.
  • SynCare noční krém se 100% kyselinou hyaluronovou – Regeneraci a svěžest zajistí Anti-age noční pleťový krém SynCare s kyselinou hyaluronovou, který umocňuje denní péči. Intenzivně  posiluje,  regeneruje a hydratuje pleť během spánku. Dokáže posílit tonus  pokožky, takže je ráno svěží a bez známek únavy. Bohatý noční krém Syncare má lehkou texturu, která předem vylučuje nežádoucí zatížení pleti. Vzhledem  k vysokým schopnostem regenerace je ideálním přípravkem pro noční ošetření pleti včetně citlivé se sklonem k podráždění. Neobsahuje parabeny,  konzervanty ani parfemace.
  • SynCare micelární tonikum se 100% kyselinou hyaluronovou – Alfou a omegou je čistá pleť. Jen dokonale čistá pleť může přijímat další péči. Extra jemné, čistící micelární tonikum šetrně odstraní pot, maz a povrchové nečistoty. Tonizuje pleť a usnadňuje tak vstřebávání účinných látek, obsažených v sérech a krémech. Jeho luxusní složení zcela vylučuje nepříjemné pnutí, které mnohdy čištění provází. Obsažená 100 procentní kyselina hyaluronová pleť při čištění navíc zklidňuje a vydatně hydratuje.  Stačí nanést pár kapek na vatový tampón a krouživými pohyby setřít pleť. Hned poté je pokožka  připravená pro aplikaci denní nebo noční péče.

Soutěžní otázka: Z jaké země pochází kosmetika SynCare?

Odpověď hledejte na www.syncare.cz

Své odpovědi zasílejte e-mailem na asistent@luxuryguide.cz spolu se svými kontaktními údaji (jméno, adresa, telefon) a do předmětu e-mailu uvádějte SYNCARE. Vyhrává každá 60., 120. a 180. odpověď.

Soutěž trvá do 28. prosince 2017. Výherce budeme kontaktovat e-mailem. Zapojením do soutěže souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely společnosti Luxury Guide, s.r.o.

Související články