Soutěž o doplňky stravy Revitalon pro zdravé a silné vlasy - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Soutěž o doplňky stravy Revitalon pro zdravé a silné vlasy

Soutěž o doplňky stravy Revitalon pro zdravé a silné vlasy

autor: Redakce
revitalon forte pro zdravé vlasy

SOUTĚŽ O DOPLŇKY STRAVY REVITALON PRO ZDRAVÉ A SILNÉ VLASY

Jedinečná soutěž o 3 balíčky doplňků stravy Revitalon, které vám pomohou ke zdravým a silným vlasům. Exluzivně v dárkovém balení s náhrdelníkem.

Budou Vás zdobit nejen krásné vlasy, ale také  vkusný náhrdelník z chirurgické oceli, který je součástí nové vlasové kolekce Revitalon. Revitalon Forte obsahuje methionin a cystein, což jsou základní stavební kameny pro tvorbu nepostradatelného keratinu. Ten buduje strukturu  vlasů a rozhoduje o jejich kvalitě. Díky keratinu jsou vlasy pevné a zdravé uvnitř i na pohled. Doplněk stravy je dále  obohacen o pivovarské  kvasnice, výtažky z kopřivy, vitamíny a potřebné minerály. Pro zlepšení vlasové kondice stačí 1 kapsle denně. Všechny látky blahodárně působí na vlasy, vlasovou pokožku i nehty a zpevnění je možné pozorovat už po měsíční kůře. Výrobce doporučuje 3 měsíční kůru v kombinaci se šamponem, kondicionérem a vlasovým stimulátorem Revitalon v podobě séra s aplikací k vlasovým kořínkům.

revitalon forte pro zdravé vlasy

Co obsahuje kapsle  Revitalon Forte? Základní kameny pro tvorbu keratinu aminokyseliny methionin a cystein.  Dále biotin, komplex vitamínů B, kyselinu pantothenovou, listovou a hyaluronovou,  extrakty ze slatého prosa, pšeničných klíčků, přesličky a kopřivy,  vitamín C,  zinek, selen, měď nebo křemík.

V prodeji v lékárnách a e-sphopu výrobce za 619 Kč. 

Soutěžní otázka: Kolik účinných látek obsahuje jedna kapsle Revitalon?

Odpověď hledejte na www.revitalon.cz

Své odpovědi zasílejte e-mailem na asistent@luxuryguide.cz spolu se svými kontaktními údaji (jméno, adresa, telefon) a do předmětu e-mailu uvádějte REVITALON. Vyhrává každá 60., 120. a 180. odpověď.

Soutěž trvá do 28. prosince 2017. Výherce budeme kontaktovat e-mailem. Zapojením do soutěže souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely společnosti Luxury Guide, s.r.o.

Související články