Soutěž o vlasové stimulátory Revitalon - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Soutěž o vlasové stimulátory Revitalon

Soutěž o vlasové stimulátory Revitalon

autor: Redakce
revitalon vlasovy stimulator

SOUTĚŽ O VLASOVÉ STIMULÁTORY REVITALON

Soutěž o vlasové stimulátory Revitalon, které pečují o zdraví vlasů od kořínků, posilují vlasovou strukturu a zvyšují pevnost vlasu.

revitalon vlasovy stimulatorVlasový stimulátor Revitalon pečuje o zdraví vlasů od kořínků, posiluje vlasovou strukturu a zvyšuje pevnost vlasu. Snižuje tvorbu toxinů ve vlasových folikulech a tím omezuje  vypadávání.  Zatímco obsažený kofein a přírodní extrakty z obilných klíčků stimulují růst nových vlasů, obsažené vitamíny, kyselina hyaluronová a panthenol vyživují  a regenerují vlasy i  pokožku hlavy.

Vlasový stimulátor Revitalon s unikátní  kombinací účinných látek efektivně snižuje vypadávání vlasů a viditelně zlepšuje jejich kvalitu. Aplikuje se  do mokrých nebo suchých vlasů jemnou masáží. Pro viditelný výsledek postačí 3 měsíční kúra. Doporučuje se kombinovat  s aktivačním šamponem Revitalon nebo kapslemi Revitalon. Ke koupi v lékárnách za 469 Kč.

Soutěžní otázka: Kolik ampulí obsahuje jedno balení?

Odpověď hledejte na www.revitalon.cz

Své odpovědi zasílejte e-mailem na asistent@luxuryguide.cz spolu se svými kontaktními údaji (jméno, adresa, telefon) a do předmětu e-mailu uvádějte VLASY. Vyhrává každá 40., 80. a 120. odpověď.

Soutěž trvá do 15. února 2018. Výherce budeme kontaktovat e-mailem. Zapojením do soutěže souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely společnosti Luxury Guide, s.r.o.

Související články