Soutěž o sprchové gely Avène - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Soutěž o sprchové gely Avène

Soutěž o sprchové gely Avène

autor: Redakce
avene soutěž

SOUTĚŽ O SPRCHOVÉ GELY AVÈNE

Ve spolupráci s dermokosmetickou značkou Avène jsme pro Vás připravili soutěž o 5 kusů sprchových gelů. Rozmazlujte své tělo!

avene soutěžJemný sprchový gel pro citlivou pokožku od Avène, celosvětově proslulé dermokosmetické značky s produkty založenými na unikátních vlastnostech speciální termální vody, šetrně čistí citlivou pokožku, hydratuje ji, vyživuje a zklidňuje podráždění. Jemný sprchový gel Avène se vyznačuje k pokožce přívětivým pH a složením s hydratačními a vyživujícími látkami rostlinného původu. Neobsahuje mýdlo, chemická barviva, ani parabeny, a tak může tento sprchový gel používat celá rodina. Krémová textura a jemná vůně umožňují tomuto sprchového gelu učinit ze sprchování nebývale příjemný zážitek. V základu všech produktů Avène, včetně jemného sprchového gelu, samozřejmě nechybí speciální termální voda, kterou je značka Avène proslulá. Tato pramenitá termální voda má vědecky prokázané terapeutické účinky a díky ní bude citlivá kůže vašeho těla po sprchování dokonale zklidněná.

Soutěžní otázka: Z jakého pramene pochází termání voda obsažená v kosmetice Avène?

Odpověď hledejte na http://www.kosmetika-francie.cz/avene-kosmetika

Podmínkou účasti v soutěži je sledování profilu https://www.instagram.com/eauthermaleaveneczsk/

Své odpovědi zasílejte e-mailem na asistent@luxuryguide.cz spolu se svými kontaktními údaji (jméno, adresa, telefon) a do předmětu e-mailu uvádějte AVENE. Vyhrává každá 25., 50., 75., 100. a 125. odpověď.

Soutěž trvá do 25. února 2018. Výherce budeme kontaktovat e-mailem. Zapojením do soutěže souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely společnosti Luxury Guide, s.r.o.

Související články