Soutěž o kosmetické produkty Syncare - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Soutěž o kosmetické produkty Syncare

Soutěž o kosmetické produkty Syncare

autor: Redakce
soutěž Syncare

SOUTĚŽ O KOSMETICKÉ PRODUKTY SYNCARE

Ve spolupráci s kosmetickou značkou SynCare jsme pro Vás připravili soutěž o 6 balíčků (balíček obsahuje Ochrannou emulzi pro pleť i pokožku rukou a Zklidňující sérum pro citlivou pleť).

soutěž SyncareSynCare zklidňující sérum okamžitě zklidňuje citlivou pokožku se sklonem k podráždění. Obsahuje panenský meruňkový olej v kombinaci s výtažky z mošusových a šípkových růží, získaných z květů šetrnou enfleuráží.  Jde o bezvodou, lehkou olejovou bázi,  kterou pokožka snadno přijímá. Tím dochází k její hydrataci, zvláčnění a především zklidnění. Pokožku současně chrání,  pomáhá obnově lipidické vrstvy a zabraňuje jejímu vysychání i šupinkovatění.  Krásně voní po růžích, takže se jeho aplikace stává příjemným rituálem. Na obličej postačí 3 kapky, které jemně vklepete do pokožky. Sérum je vhodné také k jemné obličejové masáži.

Ochranná emulze je ideální lipoidní krém pro ochranu pleti před nepříznivými klimatickými podmínkami jako je chlad, vítr nebo mráz. Obsažený panthenol a vitamín E regeneruje a  zklidňuje pokožku. Přípravek zabraňuje krystalizaci vody v buňkách a tak zamezuje  dehydrataci a podráždění všech typů pleti, včetně citlivé se sklonem k zarudnutí. Obsahuje kvalitní UVA a UVB filtry na ochranu před zimním sluncem na horách. Emulzi lze použít také na hřbety rukou. SynCare ochranná emulze v zimě zabrání  podráždění pleti při střídaní venkovního a vnitřního prostředí, stejně jako při delším pobytu v chladu nebo mrazu.

Soutěž byla ukončena.

Související články