Hydropeptide: healthandbeauty.cz - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Hydropeptide: healthandbeauty.cz

Hydropeptide: healthandbeauty.cz

autor: Redakce
hydropeptide intermedex

HYDROPEPTIDE

V roce 2004 učinil HydroPeptide revoluci v péči o kůži, a to objevem využití síly peptidů jako signálních molekul na buněčné úrovni. Tyto peptidy tak přispívají k hydrataci kůže, výrazně redukují vrásky a navrací kůži přírodní jas.

AUTORITA V ANTI-AGING MEDICÍNĚ

Řady přípravků pro denní péči a určené k profesionálnímu ošetření obsahují více než 60 peptidů, jsou bohaté na antioxidanty, rostlinné kmenové buňky, růstové faktory a kyselinu hyaluronovou. Dávají možnost vytvořit různá léčebná schémata, která cíleně řeší problémy všech typů kůže.

Anti-aging přípravky, produkty určené k péči o obličej a tělo, naleznete v nejprestižnějších klinikách a kosmetologických ordinacích ve 24 zemích. Tato výjimečná koncepce péče o kůži je založena na bohatých zkušenostech a osloví ty nejnáročnější zákazníky.

SÍLA PEPTIDŮ

HydroPeptide zaujímá vedoucí postavení ve využití síly peptidů a dosažení skvělých výsledků v anti-aging medicíně. Unikátní enkapsulované peptidy posilují Vaši kůži a umožňují jí využít svého vlastního potenciálu omlazení.

hydropeptide intermedex

VLR TECHNOLOGIE

HydroPeptide se svou vlastní patentovanou technologií VLR je lídrem v oblasti anti-aging péče o kůži.

HydroPeptide používá vyváženou kombinaci rozmanitých peptidů, ověřenou na klinické úrovni v rámci nadále pokračujících výzkumů. Výměna agresivních a méně účinných složek za peptidy cíleně odstraňující vrásky, pigmentové skvrny a další problémy umožnila vytvořit nový standard anti-aging péče o kůži.

HYDROPEPTIDOVÁ PÉČE O OBLIČEJ A TĚLO

Cílem této HydroPeptidové péče je učinit kůži obličeje a těla mladistvě pevnou a hladkou, zářící a vypnutou.

Výsledek se dostaví ihned po ošetření a s časem se nadále stupňuje. Aktivní peptidy rychle obnovují zdravou strukturu a hydrataci kůže. Pečlivě zvolená rostlinná detoxikace způsobí omlazení kůže. Každá procedura HydroPeptide bojuje proti příznakům stárnutí a přitom dává možnost nastavit léčbu určitých problémů: přecitlivělosti, akné, hyperpigmentace a jiných.

29 profesionálních produktů nabízí širokou škálu možností léčby:

  •     8 přípravků zaměřených na určitý problém při péči o obličej
  •     3 expresní přípravky proti stárnutí obličeje
  •     5 kompletních procedur proti stárnutí kůže těla
  •     3 manikérové a pedikérové protokoly
  •     5 protokolů přístrojových ošetření
  •     sezónní péče o obličej

PROČ PRÁVĚ HYDROPEPTIDE?

HydroPeptide nabízí více než 20 léčebných programů pro celé tělo a 21 produktů pro koncové zákazníky.

Tyto přípravky poskytují okamžitý výsledek, který budou pacienti vidět, cítit a budou schopni ho nadále udržovat. HydroPeptide může doplnit stávající sortiment přípravků, nebo se stát vlajkovou lodí prostředků proti stárnutí. Rozšiřte svoji nabídku procedur, snadno a účinně tím dosáhnete krásných výsledků!

Více na: http://www.intermedexp.com/cz/shop/brand/hydropeptide

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Související články