BEZBOLESTNÉ BĚLENÍ ZUBŮ ZA AKČNÍ CENU 7 990 KČ! - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » BEZBOLESTNÉ BĚLENÍ ZUBŮ ZA AKČNÍ CENU 7 990 KČ!

BEZBOLESTNÉ BĚLENÍ ZUBŮ ZA AKČNÍ CENU 7 990 KČ!

autor: Redakce
prevdent bělení zubů

BEZBOLESTNÉ BĚLENÍ ZUBŮ ZA AKČNÍ CENU

Chcete mít zářivý úsměv, a nevíte, kterou z mnoha dostupných metod bělení zvolit? Vyzkoušeli jsme několik typů ordinačního bělení a jednoznačně vyhrál PrevDent. zuby nejen vybělí, ale i zregeneruje.

Co je metoda PrevDent?

Jde o proceduru, díky které získáte o 8 až 9 odstínů bělejší zuby. Díky patentované technologii CrWR PrevDent, která bělí a zároveň regeneruje poškozenou zubní sklovinu za pomoci nanohydroxyapatitu. Jeho částice pronikají zubovinou a sklovinou a zacelují narušený povrch zubu. Metoda je zcela bezpečná.

prevdent bělení zubůJak bělení probíhá?

„Celá procedura trvá asi 90 minut, nejprve se speciální hmotou zakryjí dásně a následuje ošetření povrchu zubů produktem Stain Removal Swab, který odstraní hluboce usazené pigmenty. Následně se aplikuje samotný bělicí gel, který vznikne smícháním 6% peroxidu vodíku s hydroxyapatitem. Na závěr procedury se nanese regenerační sérum, které remineralizuje povrch zubní skloviny, a tím jej zacelí,“ popisuje průběh doktorka Sabina Moravcová.
Ještě před samotným bělením je nutné absolvovat dentální hygienu, aby byly zuby důkladně zbavené všech povlaků a pigmentací.

V čem je tato metoda revoluční?

Jde o první metodu, která povrch zubů bělí a regeneruje současně. Děje se tak díky patentované technologii HAP, kdy mikročástečky obsažené v nanohydroxyapatitu jsou identické s minerály v tkáni zubu, a proto snadno pronikají dentinem a zubní sklovinou a vyplňují dentinové tubuly. Povrch zubu se tak po ošetření stává kompaktnějším a je viditelně bělejší.

Pro koho je vhodná?

Obecně pro všechny, kdo touží po zářivém úsměvu, nicméně se doporučuje nejprve navštívit zubního lékaře, který může případně proceduru vyloučit. Kontraindikací jsou rozsáhlé kazy na předních zubech a významná ztráta skloviny. Z preventivních důvodů se bělení nedoporučuje ani těhotným ženám a lidem, u kterých hrozí záchvaty (epileptici, pacienti s psychickými onemocněními).

Jak dlouho efekt vydrží?

Výsledek průměrně vydrží asi 2 až 3 roky, nicméně významně ho ovlivňuje životní styl pacienta, především to, jak často konzumuje barevné nápoje a potraviny. Negativní roli hraje také kouření. Účinek naopak podpoříte a prodloužíte používáním bělicí pasty PrevDent.

9 990 Kč za ošetření
SPECIÁLNÍ CENA: 7 990 Kč pro čtenáře HB, při objednání uveďte heslo Health&Beauty, Klapkova 83, Praha 8, www.alldente.cz

 „Metoda je vhodná i pro pacienty s citlivými zuby!“ MUDr. Sabina Moravcová, zubní lékařka ALL-DENTE, s. r. o.

Související články