Dostaňte tělo do formy - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Dostaňte tělo do formy

Dostaňte tělo do formy

autor: Redakce

Tipy pro tělo

Dostaňte tělo do formy

Účinné hojení ran

Hemagel nabízí řešení k urychlení hojení jak akutních (např. drobných poranění v domácnosti), tak i chronických (bércové vředy) ran a kožních defektů konečníku. Čípky se zavádí jednou denně, ideálně na noc po dobu 14 dnů. Od 435 Kč ve vybraných lékárnách. Více na www.hemagel.cz.

Odhalte tajemství

Knižní tip: Lži o zdraví
Jak dosáhnout výjimečného zdraví? Přesně to se snaží v nové knize Lži o zdraví objasnit čtenářům její autoři Aidan Goggins a Glen Matten. Společně vyvracejí řadu lží, mýtů a omylů týkajících se péče o zdraví a předkládají vědecky podložené údaje o tom, jaká je skutečná pravda. V knize mimo jiné najdete také podrobný přehled potravin, výživových doplňků a změn životního stylu a skvěle poslouží jako kompletní příručka péče o zdraví v 21. století. Nabízí nakladatelství Jota za 238 Kč. www.jota.cz

Bez celulitidy

Zejména zaneprázdněné ženy uvítají nový produkt z tělové řady Orlane Zeštíhlující peeling s řasami a mořskou solí do sprchy. Obsahuje aktivní přísady jako kofein, zázvorový esenciální olej či mořské řasy, které pomáhají odstranit odumřelé buňky, čistí a mají zeštíhlující efekt. Seženete za 1 190 Kč ve vybraných salonech a parfumeriích. Více na www.aprodelta.cz.

Kam nechodí slunce

Futuristické sluneční brýle? Ne, Luminette. Před sluncem vás neochrání, právě naopak. Jde o revoluční přístroj vyvinutý v Belgii, který jasným modrým světlem působí na fotoreceptory, a tak dokáže zastavit sekreci melatoninu (spánkového hormonu). Pomáhá předcházet sezonním afektivním poruchám (SAD), ztrátě energie či poruchám spánku. A dokáže je i léčit. Ultralehké a skladné „brýle“ Luminette lze efektivně použít také při jet lagu, práci v noci nebo jako součást sportovní přípravy. Stačí 20 minut denně, během kterých lze třeba snídat nebo číst noviny – Luminette se totiž nasazuje nad kořen nosu tak, aby nebránil výhledu, a elektroluminescenční diody jsou umístěny mimo zorné pole. Za 5 299 Kč lze koupit na www.altae.cz.

Zbavte se bolesti zad

Do České republiky dorazila nejnovější technologie nízkofrekvenčního ultrazvuku SIRIO pro fyzikální terapii. Jde o první přístroj na světě, který využívá tuto technologii pro fyzioterapii a sportovní medicínu. Využití nachází například u poškození šlach a vaziv, poškození a natržení svalů, bolesti zad či patní ostruhy. Prvním pracovištěm poskytujícím ošetření SIRIO je pražská klinika BARNA Medical. Jedno ošetření stojí 850 Kč. Více na www.barnamedical.cz.

Zažeňte smutek a depresi

Růže, bergamot, mandarinka, to je jen část přísad, které se ukrývají v esenciálním oleji Joy značky Young Living. Stačí nanést několik kapek na prst a jemně potřít spánky či zápěstí a měl by se dostavit pocit harmonie a duševní pohody. Seženete u distributorů značky za 1 417 Kč. Více na www.youngliving.cz.

Frekvenční terapie

Dnešní doba je velmi náročná na osobní výkony. I to je důvod, proč je tolik lidí unavených a dlouhodobě nemocných. Ve vetšině případů je to způsobené nepřátelskými mikroorganismy. Právě na ty se zaměřuje frekvenční terapie. Soustředí se na jejich jednotlivé frekvence a následnou likvidaci. A to během několika minut. www.zapper-centrum.cz

Související články