Respektujte životní prostředí i vaši pleť pomocí opalovacích krémům - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Respektujte životní prostředí i vaši pleť pomocí opalovacích krémům

Respektujte životní prostředí i vaši pleť pomocí opalovacích krémům

autor: Redakce

V posledních letech se čím dál více ohlížíme na přírodu a prostředí, ve kterém žijeme. Třídit odpad a pít z kovového brčka však nestačí. Co takhle využít i opalovacích krémů Naturalis Better, které pečují jak o vaši pokožku, tak o matku přírodu?

Tichomořské ostrovy Palau jsou první zemí, která uvedla v platnost zákaz používat a prodávat opalovací krémy obsahující látky poškozující fatálním způsobem korálové útesy. Podle zveřejněných informací je v dohledné době budou následovat Havaj a Panenské ostrovy. Zákaz se týká opalovacích krémů, v jejichž složení figurují vyjmenované syntetické UV filtry jako např. oxybenzon, octinoxate, ale také konzervanty a další běžně vyskytující se složky kosmetiky jako např. phenoxyethanol, ethyl paraben, methyl paraben a další ekotoxické látky. Naopak zelenou dostávají ekologické přípravky chránící kůži před sluncem, jako jsou opalovací krémy Naturalis Better.

Nejlepšími spojenci pro přírodní bezpečnou ochranu před slunečním zářením v zimě i v létě jsou Naturalis Bio krém na opalování na tělo SPF 30 a Naturalis Bio krém na opalování na obličej SPF 30. Inovativní produkty jsou výsledkem dlouholetých výzkumů laboratoří firmy Naturalis Better, která sídlí v jihoitalském Martanu zvaném „aloe vera city“. Mimořádná a vzácná kombinace bio složek dokonale připravuje pokožku na sluneční paprsky, minerální UV filtr ji pak efektivně chrání proti UVA a UVB záření. Pomáhá tak předcházet závažnému poškození struktury kůže i jejímu předčasnému stárnutí spojenému se vznikem vrásek, pigmentových skvrn, ztrátou pružnosti a suchosti. Navíc jsou vyrobeny šetrně k životnímu prostředí. Není na čase si je představit?

Naturalis Bio krém na opalování na tělo SPF 30 (objem: 125 ml)

Jaký je váš vysněný opalovací krém? Asi by neměl být mastný, rychle se vstřebával do pokožky, nezanechával bílé skvrny a byl by voděodolný. Vaše přání je splněno! Složení Bio krému Naturalis bylo navrženo tak, aby výrobek mohli používat také lidé s citlivou pokožkou včetně dětí. S praktickým rozprašovačem je aplikace extrémně jednoduchá, výtažky z čerstvých přírodních ingrediencí pokožku hydratují a vyživují a zanechávají ji sametově jemnou. Ochranu proti UVA a UVB záření zajišťuje minerální UV filtr oxid titaničitý – ve výrobcích Naturalis není přítomen ve formě nanočástic, takže se nedostává do pokožky a nedráždí ji.

K dostání na www.biorganica.cz za 695 Kč.

Naturalis Bio krém na opalování na obličej SPF 30 (objem: 50 ml)

Toužíte po opalovacím krému, po jehož aplikaci budete moci okamžitě nanést make-up? Lehká a jemná textura tohoto se snadno nanáší a velmi rychle vstřebává, což vaše přání umožňuje. Výjimečné složení plné výtažků z čerstvých přírodních ingrediencí pokožku hydratuje, vyživuje a zanechává ji sametově jemnou. Ochranu proti UVA a UVB záření zajišťuje minerální UV filtr oxid titaničitý – ve výrobcích Naturalis není přítomen ve formě nanočástic, takže se nedostává do pokožky a nedráždí ji. Aloe Vera opalovací krém na obličej je ideální i pro citlivou pokožku. Svěží a delikátní vůně vás bude provázet po celý den.

K dostání na www.biorganica.cz za 595 Kč.

Naturalis Bio aloe vera pure gel (objem: 200 ml)

Čerstvá dužina Aloe Vera v bio kvalitě přímo pro vaši pleť! Na rozdíl od mnoha konkurenčních produktů je tento inovativní gel vyroben mimořádně šetrnou extrakcí za studena, což zajišťuje maximální zachování prospěšných látek, velkou účinnost a výbornou snášenlivost. Vysoká kvalita gelu umožňuje jeho víceúčelové použití, především intenzivní hydrataci, výživu a ochranu pro namáhanou, zarudlou a podrážděnou pokožku. Gel nemastí, díky své jemné textuře se rychle vstřebává, zanechává příjemný pocit svěžesti a hedvábně hladké kůže.

K dostání na www.biorganica.cz za 595 Kč.

Dokonalé a bezpečné opalování s třemi produkty Naturalis Better (Naturalis Bio krém na opalování na tělo SPF 30, Naturalis Bio krém na opalování na obličej SPF 30 a Naturalis Bio aloe vera pure gel) je nyní na www.biorganica.cz dostupné ve zvýhodněné sadě za 1 695 Kč!

Související články