Novinka: Medicinální maltonové sirupy = zdravá a lahodná síla bylin na lžičce - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Novinka: Medicinální maltonové sirupy = zdravá a lahodná síla bylin na lžičce

Novinka: Medicinální maltonové sirupy = zdravá a lahodná síla bylin na lžičce

autor: Redakce Beautyguru

Pečovat o zdraví přírodní cestou, to byl po staletí běžný přístup. Nyní se k přírodě vracíme. V dnešní době si lidé opět začínají uvědomovat sílu přírody a to, jak nám může pomoci na cestě ke zdraví a psychické pohodě.

Sirupy proto přinášejí promyšlené spojení bylin a jejich pozitivních léčivých vlastností, které mohou využít dospělí i děti od tří let věku. Sirupy se podávají jednoduše ze lžičky. S jakými problémy dokáží sirupy pomoci?


Na zažívání

Rozhozené trávení dovede potrápit, proto je dobré se o něj starat i preventivně. Lahodný sirup na podporu zažívání nebo zklidnění zažívacích potíží obsahuje extrakt z bylinek, které jsou používané pro svůj blahodárný vliv na trávicí soustavu. K těm patří dobře známá pampeliška, zářivě oranžový měsíček a hořec, stejně jako voňavá máta peprná. Stačí si třikrát denně půl hodiny před jídlem dopřát lžičku sirupu a užít si pocit, že pro své trávení děláte to nejlepší.


Na nervy

Psychický klid a kvalitní spánek jsou základem dobré kondice. Na pomoc si můžete vzít sirup Na nervy, v němž najdete například mátu, aromatickou levanduli, chmel, meduňku, tedy bylinky, které pomáhají se spánkem. Silnou sestavu bylin doplňuje hloh, který uklidňuje a pomáhá normální funkci nervové soustavy, a kozlík, jenž ve dvojici s meduňkou prospívá kognitivním funkcím, jako je např. paměť či pozornost.


Na kašel

Suchý kašel patří k obzvlášť protivným projevům nemoci dýchacích cest. V boji za klidné dýchání vám napomůže sirup s diviznou, proskurníkem, černým bezem a slézem – bylinkami přispívajícími k normální funkci dýchacího systému. Bylinný extrakt obsahuje i černý bez a šípek, které navíc napomáhají imunitě. V receptuře sirupu nesmí chybět přeslička, která přispívá k regeneraci dýchacího systému.


Na vykašlávání

Při zahlenění můžete sáhnout po novém sirupu s extraktem z bylin, které podporují dýchací systém a usnadňují vykašlávání. Nechybí proto jitrocel, vhodný i pro podporu imunitního systému, šípek, lípa, jablečník či plicník. Vyvážená receptura přináší dokonalé spojení blahodárných bylin, které vám pomohou přírodní cestou k volnému dýchání bez zahlenění. Účinná kombinace bylin navíc pomáhá s regenerací sliznic dýchacích cest.


Na imunitu

Silná obranyschopnost nás ochrání před útokem virů a bakterií, a je proto základem pevného zdraví. Na zimní vlnu nemocí se můžete dobře připravit se sirupem, který obsahuje přírodní specialisty na posílení imunity. Těmi je proslulý rakytník a třapatka úzkolistá, stejně tak rozchodnice růžová, která je navíc znamenitým antioxidantem. Zvyšovat svou imunitu je důležité v každém období, a proto o sebe pečujte nejen v sezoně respiračních onemocnění, ale i po celý zbývající rok.


My v Herbai jsme si dobře vědomi výhod a pozitivních účinků, které byliny lidem přinášejí, a náš zkušený tým spolehlivě ví, jak konkrétní bylinky vybrat a spojit dohromady, aby působily na naše zdraví co nejlépe. Proto jsme rádi, že se lidé v péči o zdraví opět začínají zajímat o přírodní cesty a že jim můžeme nabídnout naši novou řadu sirupů se sladem a bylinnými extrakty,“ říká Dr. Smažík, majitel společnosti Herbai.

Základem všech sirupů Dr. Svatek „na lžičku“ je slad, který je bohatý na vitamíny skupiny B. Kombinace bylin jsou tvořené s ohledem na účinky jednotlivých sirupů podle léty prověřených receptur bylinkářů. Byliny jsou zpracovány šetrnou moderní technologií tak, aby zůstaly zachovány všechny účinné a zdraví prospěšné látky. Veškeré extrakty obsahují nejvyšší možný obsah bylin, a navíc i vitamin C, klíčový pro imunitu a správnou funkci organismu.

Sirupy na lžičku Dr. Svatek můžete užívat jako doplněk stravy nebo pro zmírnění obtíží a jsou k dostání například na shop.herbadent.cz v lahvičkách po 250 ml za doporučenou maloobchodní cenu 289,- Kč.

Související články