Společnost Amway uvádí nový produkt na podporu dětské imunity! - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Společnost Amway uvádí nový produkt na podporu dětské imunity!

Společnost Amway uvádí nový produkt na podporu dětské imunity!

autor: estation

Nutrilite, světová jednička v prodeji vitaminů a doplňků stravy, uvádí nový produkt na podporu správného fungování imunitního systému vašich dětí – Nutrilite Kids Balíček na podporu imunity* Plus. Doplněk stravy je unikátním produktem na trhu s dětskými vitaminy, a to zejména díky kombinaci vitaminů D a C, zinku a bifidobakterii produkující kyselinu mléčnou. To vše v hravých sáčcích a se skvělou chutí

Děti se nechají snadno pohltit zábavou s kamarády. Jsou tak zaneprázdněné objevováním okolního světa, že si zkrátka nevšimnou, že mají studené nohy, promočené oblečení nebo mokré vlasy. A protože se jejich imunitní systém vyvíjí až do 10. roku života, je potřeba dopřát jim podporu, kterou pro svá dobrodružství nezbytně potřebují. 

Nedávná studie realizovaná pro společnost Amway mezi matkami dětí ve věku jednoho až 12 let prostřednictvím výzkumné agentury Kantar ukázala, že 49 % maminek si myslí, že podpora správného fungování imunitního systému jejich dětí je naprosto klíčová. Podpora imunity obsadila druhou příčku hned za pestrou a vyváženou stravou, kterou aktivně řeší 52 % maminek.

Nutrilite Kids BALÍČEK NA PODPORU IMUNITY* PLUS

Novinka Kids Balíček na podporu imunity* Plus od NutriliteTM poskytne vašemu dítěti potřebnou porci vitaminu D, který je důležitý pro normální funkci imunitního systému u dětí. Doplněk stravy také obsahuje vitamin C, jenž byl získán ze zelené barbadoské třešně neboli aceroly, která představuje jednu z nejkoncentrovanějších forem vitaminu C v přírodě. Dále v sobě ukrývá Bifidobacterium lactis, 1 miliardu bakterií produkujících kyselinu mléčnou z vědecky řádně prověřených kmenů, a 2,6 mg zinku. 

Maloobchodní cena: 1110 Kč

Praktické balení bez umělých barviv, aromat a dochucovadel

Nutrilite Kids Balíček na podporu imunity* Plus si zakládá na svém prémiovém složení, tudíž neobsahuje žádná umělá barviva, dochucovadla ani aromata. Navíc je balen do velmi praktických sáčků, které zajišťují pohodlné užívání kdykoliv a kdekoliv během dne. 

Už žádné odmlouvání a dlouhé debaty o polykání tablet. Obsah sáčku stačí nasypat pod jazyk nebo přimíchat do studeného nesyceného nápoje. Prášek se navíc velmi rychle rozpouští a má jemně nasládlou chuť. V každém balení naleznete 30 sáčků, tedy měsíční kúru na podporu imunity vašeho dítěte. Produkt je vhodný pro děti od 4 let. 

 

Jak ještě posílit imunitu vašeho dítěte, aby byla opravdu neprůstřelná? 

Dětem často kvůli nevyvážené stravě nebo zvýšené fyzické či psychické zátěži schází vitaminy a minerální látky, jako je vápník a zinek, které jsou klíčové pro jejich správný růst a dobře fungující imunitní systém. Amway přináší skvělé žvýkací tablety, které imunitu vaší ratolesti doslova nakopnou. Nedejte šanci podzimním chřipkám a nachlazením.

 

Žvýkací tablety Kids Omega-3 Nutrilite™

Omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytnou součástí zdravé výživy dětí. Bohužel si je organismus nedokáže sám v dostatečném množství vytvořit. Právě proto jsou tady měkké žvýkací tablety NutriliteTM Kids Omega-3 z velmi kvalitních surovin s vitaminem D a rybím tukem, které tělu dodávají živiny potřebné pro správný růst a vývin kostí. Žvýkací bonbóny mají ovocnou příchuť, proto si je každé dítě hned zamiluje. Tablety se navíc nemusí zapíjet a díky želé konzistenci se velmi snadno žvýkají.

Maloobchodní cena: 630 Kč

 

Žvýkací tablety Chewable Multivitamin Nutrilite™

Také vaše dítě odmítá jíst cokoliv zelené a citrusy mu nechutnají, protože jsou údajně kyselé? Nevěšte hlavu. Žvýkací tablety NutriliteTM Chewable Multivitamin s pomerančovou příchutí vašim ratolestem zajistí dostatečný příjem vitaminů (B, C, D), minerálních látek jako vápník, zinek, železo a fytonutrientů, aby měly dostatek energie na celý den. 

Maloobchodní cena: 845 Kč

Žvýkací tablety Chewable Calcium Magnesium Nutrilite™

Už ve škole se děti učí, že vápník je základním stavebním kamenem pro naše kosti a zuby. Najdeme jej především v mléčných výrobcích, ale i v luštěninách nebo ořeších. Aby vaše děti měly vápníku dostatek, dopřejte jim žvýkací tablety Chewable Calcium Magnesium Nutrilite™ s vápníkem z ústřičných lastur a hořčíkem pro správné fungování kostí, zubů, svalstva a nervové soustavy. Díky skvělé ovocné příchuti jej děti nebudou chtít dát z pusy.

Maloobchodní cena: 420 Kč

Více informací na: www.amway.cz

Související články