Jaké estetické služby v létě nesmíte minout? - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Jaké estetické služby v létě nesmíte minout?

Jaké estetické služby v létě nesmíte minout?

autor: estation

Sluneční paprsky nabírají na intenzitě a v teplém počasí odkládáme vrstvy oblečení. Pokud ještě nejste dostatečně připraveni na vaše velké letní odhalení máme pro vás pomoc.

INSTITUT ORLANE PRAHA soustřeďuje kosmetickou péči o celé vaše tělo. Jejich služby jako například odstranění nežádoucích chloupků pomocí vosku LYCON a vysoce účinná neinvazivní liposukce LPG ENDERMOLOGIE® BODY, společně s exkluzivní nabídkou produktů ORLANE AQUASVELTE – zpevňující péče do sprchy a ORLANE SOS MINCEUR – pro zeštíhlení, mohou být právě tím, co vám dodá potřebnou jistotu, abyste se cítili skvěle, zazářili a přitáhli k sobě mnoho obdivných pohledů.

Epilace nejen v létě

V oblasti odstraňování chloupků pracují kosmetické specialistky INSTITUTU ORLANE PRAHA s vosky LYCON. Tato australská značka vyrábí vosky ze speciálních pryskyřic, včelího vosku a aromatických olejů. Obsahují příměsi levandule, aloe vera, azulenu, růže, heřmánku a dalších přírodních látek, které jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Metoda je bezpečná i pro ženy v pokročilém stádiu těhotenství. Na rozdíl od klasických vosků nebo cukrové pasty lze odstranit chloupky již od délky 1 mm a epilace je díky krémové struktuře mnohem méně bolestivá.

Štíhlejší na počkání

Jak zhubnout a získat dokonalejší postavu? Snadná odpověď neexistuje. Je jasné, že zdravá strava a pohyb jsou prověřenými základy, jak tohoto cíle dosáhnout. Nicméně zcela zásadním pomocníkem na vaší cestě k vysněným křivkám může být neinvazivní liposukce ENDERMOLOGIE® BODY. Ta vychází z principu fyzioterapeutických praktik, je neinvazivní a příjemná. LPG přístroj během jednoho ošetření působí na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systém velmi efektivně. Metodou ENDERMOLOGIE® se prokazatelně aktivuje lipolýza (štěpení tuků o 70 %) a současně se obnovuje činnost fibroblastů (buňky mládí), kůži se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo pro přirozený anti-aging.

 

Zpevňující péče i na doma

ORLANE AQUASVELTE ZPEVŇUJÍCÍ PÉČE DO SPRCHY 

Sprchová péče, která v sobě zahrnuje trojí účinek: vyhlazuje, odvodňuje a detoxikuje pokožku. Obsahuje aktivní látky z řas, mořskou sůl a esenciální olej ze zázvoru. Odstraňuje odumřelé buňky pokožky a tím ji připravuje na absorpci účinných látek z následné péče. Podporuje mikrocirkulaci, odvodnění a odstraňuje toxiny. – používejte každý den po teplé sprše na vlhkou pokožku.

EXTRA TIP: Intenzivně masírujte a na úplný závěr opláchněte studenou vodou! Výsledek je okamžitý a pokožka se dostává do výborné kondice je viditelně pevnější a hladší.

Sprchová péče, cena 980 Kč, 200 ml

ORLANE SOS MINCEUR PRO ZEŠTÍHLENÍ 

Jedinečná tělová péče, jejíž výsledky uvidíte na vlastní oči. Zpevňuje a vyhlazuje pokožku, redukuje celulitidu na problematických místech, remodeluje postavu. Laboratoře ORLANE vytvořili jedinečnou vysoce koncentrovanou formuli obsahující řasy a esenciální oleje, která rozpouští a odstraňuje tukové buňky. Za pouhých 14 dnů dochází k redukci tukové tkáně. Stehna i hýždě jsou hladší a pevnější, křivky jsou remodelované. Po 28 dnech pravidelného používání se obvod stehen snižuje až o 2,5 cm a obvod kolene až o dva centimetry.

Použití: Masírujte pokožku krouživými pohyby. Ideálně ráno i večer. Výsledek je rychle viditelný. Pokožka je pevnější a pružnější, pomerančová kůže je viditelně redukovaná. Stehna a boky jsou remodelované.

Body SOS zeštíhlující péče, cena 1340 Kč, 200 ml

 

Související články