Hloubkové čištění pro dokonale krásnou pleť - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Hloubkové čištění pro dokonale krásnou pleť

Hloubkové čištění pro dokonale krásnou pleť

autor: Redakce

Správné čištění pomáhá předcházet nedokonalostem, zarudnutí, akné a také předčasnému stárnutí pleti. Grown Alchemist proto přináší řadu produktů zaměřenou na šetrné, přesto však hloubkové čištění pokožky obličeje.

Problémem většiny přípravků pro čištění je, že pleť příliš vysušují. Ta je pak díky tomu mnohem náchylnější k poškození, k vzniku akné a především k předčasným projevům stárnutí. Při výběru čisticích produktů je proto velmi důležité, brát zřetel na jejich složení.

Proč se spolehnout na Grown Alchemist

Všechny přípravky Grown Alchemist  jsou založeny na kombinacích výjimečných účinků těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí a také na recepturách ověřených nejnovějšími kosmeceutickými poznatky. Grown Alchemist navíc dbá na to, aby přípravky měly takovou molekulární strukturu, že pokožka je okamžitě přijme za své, a jejich působení je tak mnohem šetrnější a zároveň účinnější.

Vedle toho si můžete být jisti, že složení každého přípravku je schváleno organizací Cosmos a certifikováno ACO. Produkty ani jejich přísady nejsou testovány na zvířatech, neobsahují žádné toxické složky a navíc jsou uloženy v ekologických obalech ze skla nebo tvrzeného prémiového PET plastu, jednoho z nejlépe recyklovatelných materiálů na světě. Tyto obaly mimo svou ekologičnost zaručují, že přípravky zůstávají stále stejně kvalitní, zdravé a účinné jako v den, kdy byly vytvořeny.

Grown Alchemist Hydra Restore Cream Cleanser

Jemný krémový čisticí přípravek perfektně odstraňuje make-up i běžné znečištění, aniž by pokožku vysušoval či dráždil. Po jeho použití zůstává pleť čistá, hladká a připravená na nanesení hydratačního krému. 

Za výjimečné vlastnosti produktu nesou zásluhy tyto přírodní složky:

 • Extrakt z olivových listů patří mezi nejsilnější antioxidanty, tudíž chrání pleť před působením volných radikálů, čímž zpomaluje proces stárnutí. Zároveň pokožku hydratuje, zklidňuje a také zpevňuje.
 • Vitamín B stahuje póry a působí preventivně proti tvorbě akné.
 • Výtažky z řebříčku lékařského v kombinaci se zinkem zpevňují kontury obličeje, tonizují pleť a také ji přirozeně rozjasňují.
 • Červené mořské řasy pokožku hydratují a sjednocují její tón. 
 • Extrakt z jitrocele v kombinaci s beta-glukany z ovsa pokožku hloubkově čistí a zároveň ji zklidňují.

Grown Alchemist Hydra Restore Cream Cleanser, 100 ml: 910 Kč

Grown Alchemist Gentle Gel Facial Cleanser

Delikátní směs rostlinných výtažků jemně odstraňuje nečistoty z citlivé pokožky obličeje, aniž by poškodila její přirozenou ochrannou bariéru, a způsobil tak nežádoucí vysušení. Po použití přípravku zůstává pleť perfektně čistá a zklidněná.

Za unikátními účinky přípravku stojí tyto ingredience:

 • Kombinace heřmánku, bergamotu a vrbové kůry stahuje póry a působí preventivně proti vzniku pigmentových skvrn.
 • Výtažky z okvětních lístků růží lisovaných za studena obsahují polyfenoly, jež tonizují unavenou pokožku a pomáhají ji zklidňovat.
 • Aloe vera, respektive polysacharidy v něm obsažené, pomáhají pokožce, aby zůstala vláčná a jemná na dotek.

Grown Alchemist Gentle Gel Facial Cleanser, 200 ml: 910 Kč

Grown Alchemist Polishing Facial Exfoliant

Jemný peelingový přípravek určený pro každodenní použití odstraní vedle nečistot také odumřelé buňky a navíc podporuje přirozenou regeneraci pleti. Po jeho použití zůstává pokožka obličeje na první pohled rozjasněná a na dotek hladká.

Jen díky těmto složkám má přípravek zcela bezkonkurenční vlastnosti:

 • Vláknina glukomanan absorbuje přebytečný kožní maz a také nečistoty, zároveň pleť vyhlazuje a detoxikuje, čímž výrazně zpomaluje proces stárnutí.
 • Kukuřičný škrob a především v něm obsažená kyselina polymléčná pomáhá oddělovat a rozpouštět vysušené a odumřelé kožní buňky, jež působí nevzhledně na povrchu obličeje.
 • Výtažky z růžového grapefruitu jsou zdrojem antioxidantů a také vitamínu C, pomáhají tedy pleti bojovat proti působení volných radikálů a tím oddalují proces stárnutí.
 • Extrakt z máty peprné obsahuje polyfenoly, jež se postarají o zklidnění a vyhlazení pokožku.

Grown Alchemist Polishing Facial Exfoliant, 75 ml: 1.280 Kč

Grown Alchemist Deep Cleansing Facial Masque

Hloubkově čistící jílová maska byla vyvinuta proto, aby zbavila pleť nečistot, komedonů a současně aby ji i detoxikovala. Po jejím použití zůstává pokožka obličeje vitální, hladká a dokonale připravená na nanesení pečujícího přípravku.

Za jejími jedinečnými účinky stojí tyto ingredience:

 • Výtažky z brusinkových semínek chrání pokožku před poškozením volnými radikály, částečkami těžkých kovů a dalším znečištěním, jež se běžně vyskytuje v městském ovzduší.
 • Ginkgo biloba a pupečník asijský se pyšní vysokým obsahem flavonoidů, díky tomu významně zpomalují stárnutí a podporují zdravý vzhled pokožky.
 • Bílý jíl odvádí od pokožky přebytečný povrchový maz a pomáhá při odstraňování odumřelých buněk.
 • Pšeničné klíčky jsou bohaté na vitamíny A, E a D a také na esenciální mastné kyseliny, díky čemuž viditelně stahují póry, zpevňují pleť a sjednocují její tón.

Grown Alchemist Deep Cleansing Facial Masque, 75 ml: 760 Kč

Související články