Výrazné, přitom však zcela přirozené! Tak budou vypadat vaše řasy i obočí po použití nových produktů z řady Brows & Lashes. - Health&Beauty by Beauty Guru
Domů » Výrazné, přitom však zcela přirozené! Tak budou vypadat vaše řasy i obočí po použití nových produktů z řady Brows & Lashes.

Výrazné, přitom však zcela přirozené! Tak budou vypadat vaše řasy i obočí po použití nových produktů z řady Brows & Lashes.

autor: Redakce Beautyguru

Nudestix rozšiřuje svoji řadu produktů pro líčení obočí a řas o tři novinky s pečujícím složením.

Pro okamžitý efekt

Nudestix je proslulý svými originálními a minimalistickými líčidly, která se snadno aplikují a mají široké využití, díky čemuž jsou zcela ideální pro použití kdekoli, zejména pak na cestách. Nyní tato kosmetická firma rozšiřuje svou řadu produktů pro líčení řas a obočí o tři novinky: Brow Boost + Set Gel XL, Lengthening Mascara a Vegan Splashproof Mascara. Díky svému jedinečnému složení tyto produkty zajistí nejen zvýraznění řas a obočí, ale také jejich okamžitou výživu.

Každý z nových produktů má propracovanou recepturu, která obsahuje například 4% Tripeptid Boosting Complex nebo Panthenol, jež se postarají o vyživení, posílení a ochranu řas i obočí. Už se tedy nemusíte bát, že vaše řasy nebo obočí bude řídké a nepoddajné, ale naopak se můžete spolehnout na to, že bude vždy zdravé, krásné a upravené.

Brow Boost + Set Gel XL

Brow Boost + Set Gel XL byl poprvé uveden na trh v roce 2016 a od té doby je jeho návrat na pulty obchodů netrpělivě očekáván. Jde totiž o zcela výjimečný přípravek, což potvrzuje i Kathleen Lights, multimilionová beauty influencerka, která na něj nedá dopustit

Brow Boost + Set Gel XL je čirý gel s obsahem 5% komplexu peptidů, stimulujícím keratinem a také posilujícím panthenolem. A právě tyto složky se postarají o zhuštění obočí, a tím i o zlepšení jeho tvaru

Klinická studie in vitro prokázala, že po čtyřech týdnech používání Brow Boost + Set Gel XL 59 % respondentů zaznamenalo hustější obočí.

Brow Boost + Set Gel XL, 10 ml: 690 Kč, 26 EUR.

„Brow Boost + Set Gel XL je zdaleka nejlepším gelem na obočí, jaký jsem kdy použila!“ svěřuje se influencerka Kathleen Lights. „Nejen, že mému obočí dává přirozený a vzdušný vzhled
a celý den drží jeho tvar, ale také obsahuje ingredience, jako jsou peptidy a vitamíny, které chloupky obočí posilují a jsou dobré pro jeho výživu. Tenhle produkt budete milovat!“

Lash Lengthening Mascara & Vegan Splashproof Mascara

Řasenky Lash Lengthening Mascara a Vegan Splashproof Mascara mají nejen zbrusu nový obal, ale také složení, jež se postará o to, aby vaše řasy byly dlouhé a plné od rána do večera. Záleží přitom zcela na vás, zda se rozhodnete pro líčení decentní nebo výrazně odvážné. Obě nové řasenky mají bohatou krémovou konzistenci s obsahem vitamínů a dalších výživných látek.

Lash Lengthening Mascara 

Tato prodlužující řasenka obsahuje:

  • Rostlinné vosky, které se postarají o zvýraznění řas a také o to, aby se řasenka nedrolila.
  • 4% Tri-Peptide Booster Complex, jež pomáhá řasám prodloužit fázi jejich fyziologického růstu a zároveň se postará o to, aby působily plně a vzdušně.

Lash Lengthening Mascara, 12 ml: 665 Kč, 25 EUR.

Klinická studie prokázala, že respondenti, kteří řasenku používali 60 dní, měli o 11 % delší a o 15 % silnější řasy.

Vegan Splashproof Mascara

Vegan Splashproof Mascara je vysoce odolná řasenka, kterou nerozmaže pot ani voda. Má přitom ryze veganské složení postavené na: 

  • arganovém oleji, 
  • oleji ze semen manga, 
  • vosku z rýžových otrub, 
  • výtažku z bambusu. 

Díky tomu řasenka obsahuje významné množství vitamínů a tokoferolů, které se postarají o hydrataci, posílení a ochranu řas. Můžete se tedy spolehnout na to, že vaše oči zůstanou bezchybně nalíčené po celý den i noc – záleží přitom zcela na vás, zda se budete zrovna potit na józe nebo slunit na pláži.

Vegan Splashproof Mascara, 12 ml: 665 Kč, 25 EUR.

„My v Nudestix doslova milujeme odvážné a zároveň zdravé obočí a řasy,“ prozrazuje manažerka společnosti Taylor Frankel a dodává: „Našim klientům chceme pomoci s efektním a přitom jednoduchým líčením, proto rozšiřujeme naši produktovou řadu pro líčení řas a obočí.“

O Nudestix

Společnost Nudestix je duchovním dítětem sester Ally a Taylor Frenkel a také jejich matky, chemické inženýrky, Jenny Frankel. Všechny tři milují přírodní líčení a vzhledem k tomu, že na trhu nenašly pro ně vhodné produkty, rozhodly se založit vlastní značku. Nudestix stojí na vysoce kvalitních přípravcích s pečujícím složením, kterými lze snadno dosáhnout jemného líčení, které vždy zvýrazní vaši přirozenou krásu.

Související články