Filozofie krásy - Beauty Guru - zdraví, kosmetika, estetika, antiage
Domů » Filozofie krásy

Filozofie krásy

autor: Redakce

Filozofie krásy

Vítejte ve světě značek, které mají historickou tradici a léta se úspěšně řídí svojí filozofií, která je postavená na pevných základech. I proto jsou tak úspěšné a ženy je prostě musí mít.

1851 založena první lékárna Kiehl‘s

Kiehl‘s
lékárenská tradice

Filozofie
Zakladatel John Kiehl založil značku s jediným cílem, a to splnit přání každého zákazníka, který vstoupí do dveří. Rodinné motto „rádi se vám budeme věnovat“ a osobní přístup ke klientovi jsou dnes už legendární.

JAK FUNGUJE
Mimo homeopatika, bylinné léky, léčivé masti a oleje vyvíjí tato značka i produkty péče o pleť. Hlavním zaměřením je kvalitní složení jednotlivých in-grediencí a jejich testování dle farmaceutických norem.

věděli jste? Pro značku je typická distribuce vzorků. Produkty si můžete před koupí vyzkoušet.

Bestseller V roce 2008 uvedl Kiehl’s ve spolupráci s Bradem Pittem “Aloe Vera Biodegradable Liquid Body Cleanser”, první 100% biologicky odbouratelné tekuté mýdlo.

Kde: Powerful-Strength, 50 ml, 1 530 Kč v prodejně OC Nový Smíchov, Praha 5

1910 otevřeno první spa Elizabeth Arden

Elizabeth Arden
Královna krásy

Filozofie
Dokonalost, kvalita a všestranná péče je více než sto let hlavní prioritou této věhlasné značky, kterou si oblíbily slavné celebrity jako královna matka, Alžběta II., Marilyn Monroe či Marlene Dietrich.

JAK FUNGUJE
Nabízí řadu produktů, které jsou nezbytné pro vnější krásu, ale i pro vnitřní pocit svěžesti, jemnosti, komfortu a zdraví. K dekorativní kosmetice a kosmetickým produktům přibyly v roce 1938 i parfémy.

věděli jste? Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly pleť a vyhýbaly se pobytu na přímém slunci.

bestseller Sérum v kapslích proti vráskám Ceramide Capsules Daily Youth Restoring okamžitě dodává vaší pleti pevnost a pružnost.

Seženete za $ 74, 60 kapslí, www.elizabetharden.com

1925 otevřen první institut Payot

Payot
zdravá a spokojená pleť

Filozofie
Péče o pleť je věda v neustálém pohybu. Unikátní kombinace profesionální masáže obličeje v salonu a použití nejúčinnějších přírodních aktivních látek zajistí nesrovnatelné výsledky a potěšení z ošetření.

JAK FUNGUJE
Kosmetika Payot nabízí komplexní péči pro každodenní potřeby všech typů pleti. Ve spojení s mimickými cviky Payot dochází k pozitivní stimulaci nervového centra a krevního oběhu.

věděli jste? Doktorka Nadia Payot otevřela v roce 1947 první kosmetickou školu se státní akreditací.

bestseller Bohatý hydratační krém HYDRA 24 CRÉME reguluje, zachycuje a uzamyká vlhkost v pleti, a to až po dobu 24 hodin. Okamžitě osvěžuje a je vhodný i pro citlivou pleť.

Seženete za 1 159 Kč ve vybraných salonech a na www.payot.cz

1956 založení značky Babor

Babor
příroda je základ

Filozofie
Vlastní výzkum, vývoj i ochrana životního prostředí jsou hlavní priority značky Babor, proto si můžeme dopřát účinné krémy na míru šetrné ke každé pleti a zůstat v souladu s přírodou.

JAK FUNGUJE
Kosmetika této značky se zaměřuje na prevenci a regeneraci pleti, a to díky vysoce kvalitním a účinným látkám, které jsou zcela na přírodní bázi a jsou naprosto šetrné k životnímu prostředí.

věděli jste? Značka je ve světě jedinečná a nepřekonatelná ve výrobě zkrášlujících ampulí.

bestseller 24h krém na vrásky Derma Cellular Collagen Booster Cream dodá pleti kyselinu hyaluronovou a kolagen. Zároveň pleť nutí k vlastní produkci těchto složek. Pro všechny typy pleti.

Seženete za 2 925 Kč, 50 ml, www.babor-cz.eu

HB tip:

POZOR! U kosmetiky platí víc než kde jinde, že není důležitý obal ani reklama na každém rohu, ale kvalitní ingredience a doporučení vašich známých. Jen to, co se vám skutečně osvědčí, k tomu se zase rádi vrátíte.

Související články